- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
0
Na oficjalnie stronie realu płacz o nieodgwizdanych dwóch karnych
https://x.com/fcbw_a7/status/1207432857989373955
2
@Grubson06 Bo takowe były? W sobotę był tez płacz o nieodgwizdany karny na Pique. Sędziowanie w Hiszpanii to dno i nic nie poradzi. Oststnio tez skrzywdzili Osassune (chyba), mylą się na potęgę.
7
@Grubson06 gdyby sytuacja była w drugą stronę to tu już by było 17 artykułów na ten temat a sama rambla by wybuchła
0
@JohnA Były jakieś informacje odnośnie tych dwóch sytuacji od jakiś ekspertów sędziowskich?
1
@Avada Kedavra chyba chodzi o to, ze o te karne spina się oficjalna strona Realu Madryt, a nie jakieś notatniki czy la ramble
1
@HassanMubarak kwesta czasu jak będą, dopiero się mecz zakończył.
1
@Grubson06 Szkoda, że tak ochoczo nie pisali na TT, gdy drukowana dla nich dwukrotnie LM...
0
@JohnA Podczas meczu zauważyłem, że tę sytuację z udem Varane'a var rozpatrywał, ale chyba uznali to za przypadkowe, bo Lenglet wybił piłkę głową.
A ta z ciągnięciem VAR chyba nie rozpatrywał, bo piłka nie była kierowana do Varane'a. Takie mam zdanie na ten temat.
0
@HassanMubarak A ja mam zdanie takie, ze sędziowanie jest do dupy i jest błąd na błędzie. Dziś skrzywdzono Real (nie sprawdzali chyba tego kopnięcia) ostatnio Barcelonę, wcześniej dali karnego z Levante z dupy nie sprawdzili czegoś innego, oszukali tego tamtego. Śmieszy mnie tylko doszukiwanie się spisków, klasyczne posty z soboty
„Liga pod Madryt”
„Perez posmarował”
„Podwójne standardy” itp
1
@JohnA Niestety wszędzie są kabarety sędziowskie. Od Hiszpanii po Anglię do Włoch przez Niemcy.
Kary za błędy, inaczej się nie zmieni.