La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1078 Culés

konto usunięte

27

Takich postów było od wczoraj już zapewne miliard, ale muszę:
nie odczuwałem wczoraj prawie żadnych emocji podczas meczu. Nawet jak Real trafił ze spalonego. "No i co?" Ostatnim trenerem, gdzie żyłem meczem był Lucho. A nie wydaję mi się żebym przez te kilka lat nagle stał się "zbyt dorosły", żeby mnie takie rzeczy przestały emocjonować. Kiedyś El Clasico, to była adrenalina przez cały dzień. W szkole/w pracy się nie dało usiedzieć. Po meczu nie można było zasnąć. A teraz? Teraz to ja zasypiam w trakcie meczu.

konto usunięte

1

@IAmBackCules
No ale to chyba dobrze, że mecz na chłodno się odbiera?po co Ci zbędne emocje

konto usunięte

23

@MarioVeB! Tylko emocje w trakcie meczu odróżniają kibica od postronnego widza. Jeśli przestajesz się emocjonować meczami swojej drużyny to coś jest nie tak chyba. Tak mi się wydaje

8

@MarioVeB! No ale chyba po to się ogląda sport, dla emocji?

1

@IAmBackCules Kiedyś to się skończy. Oby po sezonie ktoś poszedł po rozum do głowy i wymienił Pana trenera.

3

@ksobi ja wczoraj nie emocjonowalem się pierwszy raz na klasyku. Zastanawiam się czy to wina gry czy coś ze mną nie tak

konto usunięte

2

@ksobi Bez przesady też.Emocje mogą być oki ale też zbędne emocje przed i po meczu są niepotrzebne

konto usunięte

3

@Jakchcesz w sumie to jeszcze kwestia jakie emocje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?