La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1524 Culés

konto usunięte

2

Kurde mamy koniec roku a Barcelona ani razu nie miała wszystkich pilkarzy gotowych do gry na 100%. Ciągle ktoś ma kontuzje lub wraca do gry po urazach. Marzę by wreszcie trener miał do dyspozycji piłkarzy w formie z których mógłby stworzyć taką kadrę na mecz.
MATS (Neto)
Roberto (Semedo) Pique Umtiti (Lenglet) Alba
de Jong (Vidal) Busquets (Rakitić) Arthur (Alena)
Messi Suarez (Griezmann) Dembele (Ansu)


8

@Janiama Zdrowy Dembele, naprawdę to byłoby największe wzmocnienie. Można o nim wiele mówić, nieodpowiedzialny, itd. Ale gość ma wszystko, i do tego jest według mnie brakującym elementem, który wypadł po Neymarze. Czyli świetny dryblng, wizja gry, a przede wszystkim szybkość której brakuje Barcelonie i Griezmannowi.

konto usunięte

0

@kamilop Największe sukcesy robiliśmy kiedy na skrzydłach grali piłkarze z gazem i z manianą. Stoichkow, Henry, Eto'o, Neymar, Pedro a teraz to mamy ... nikogo!

1

@Janiama ciezko o to z Dembele. :D

0

@Janiama jest Perez, jest Fati, jest Griezmann(potrzebuje czasu) to zawodnicy którzy potrafią zrobić różnice. No ale muszą grać wypaleni zawodnicy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?