La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

18

Nic mnie bardziej nie wkurza w internecie jak to potwierdzanie, że nie jest się robotem i klikaniem w obrazki, a to z sygnalizacją świetlną, a to z przejściami dla pieszych ... debilizm.

38

@IronSanHybrid i ten stresik że cie wezmą za robota, jak nie zaznaczysz dwóch pikseli samochodu wystających na kolejny kwadracik

konto usunięte

1

@IronSanHybrid A najlepsze jest to, że mamy już boty, które z dużą skutecznością radzą sobie z captchą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

2

@IronSanHybrid najlepsze jest "zaznacz to pole jeżeli nie jesteś robotem" :-D
przy zaznaczaniu sygnalizacji miałem kiedyś sytuacje bardzo nie przyjemną... klikam klikam i cyk błąd nie zaznaczyłem wszystkich. wyszło ze jestem robotem... ehh przywróciłeś mi przykre wspomnienia

0

@Striker najgorsza jest strata czasu dla mnie ^^

4

@IronSanHybrid Jeszcze jak Ci zaliczy od razu to ujdzie. Kiedyś jak chciałem odpalić GTA V to przy logowaniu do konta Rockstar przechodziłem jeden test, to mi wywalało kolejny i kolejny i kolejny i tak chyba z 6. I tak przy każdej próbie odpalenia Rockstar Games Launcher.

1

@KamQiX No tak też niestety bywa i tylko to potęguje irytacje. Niejednokrotnie jest też tak, że zaznaczysz co masz zaznaczyć i te obrazki znikają i pojawiają się w ich miejsce kolejne kwadraciki... co za idiotyzm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?