- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 817 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 817 Culés
0
Inter zaoferował za Arturo Vidal'a 12 milionów euro. Jednak strona włoska zdaje sobie sprawę, że ta liczba nie wystarczy, aby przekonać Barçę do sprzedaży pomocnika. Inter Mediolan chce zwiększyć swoją ofertę do 25 milionów euro.
[La Gazzetta dello Sport]
To mając 75 mln gotowe na transfery plus kasa ze sprzedaży Vidal'a i mamy 100 baniek na Lautaro :)
5
@NaFazieHitman Do tego kasa za Cou, Dembele i mamy na Neya :D A jeszcze Rakieta pewnie odejdzie. Aczkolwiek Vidala bym zostawił.
0
@NaFazieHitman Choć bardzo lubię Vidala to za 20-25 mln bym zanim nie płakał. W innym przypadku za sezon albo półtora odejdzie za free albo jakieś drobne. Jest dobrym zamiennikiem, ale myślę że Barcelona nie odczułby jakoś mocno jego odejścia.
0
@LuisSalvano wątpie żeby sprzedali Dembele.. bo podobno w niego wierzą, ale 4 rok jak bedziemy czekać aż odpali to może być najdrożej zmarnowany kapitał w historii klubu jeśli chodzi o jego wartość, póki jest młody można jeszcze z 70mln za niego wyciągnąć.. za Cou tak samo nie dadzą więcej niż 80mln myśle, żeby na Neya zarobić to musiałby albo sam dołożyć albo jeszcze sprzedać Suareza, co też jest mało prawdopodobne:/
0
@NaFazieHitman Lepiej Rakitcia za 40 pogonić.
0
@NaFazieHitman Już większą nadzieję miałbym wobec Coutinho po tym sezonie na wypożyczeniu niż wobec Dembele. Przykro mi z jego powodu, ale czasami świat bywa brutalny. Barca musi dbać o przyszłość.
0
@ShinobiQWE A kogo o jego profilu, waleczności, siłę i doświadczeniu byśmy kupili za te 20 baniek?
0
@VenoM Z pewnością ktoś tyle da xD
0
@MaŁolat W sumie masz rację, przesadziłem. Myślę, że jakieś 25+parę zmiennych byłoby dobra opcja.