La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

1

Ale MC wczoraj skobził. A wystarczyło dowieźć to do końca w stylu, w którym grają najlepiej. Nie można im jednak mieć tego za złe. Choć to co zrobił Mendy to jakaś masakra... Stracili na wyjeździe gracza, w zasadzie na początku spotkania. I tak cud, że w ogóle wyszli na prowadzenie. Nie skreślałbym Guardioli. Ma gorszy sezon i co z tego? To wciąż mocna ekipa, Liverpool gra jednak bezbłędnie w tym sezonie.
A co mnie najbardziej śmieszy, niektórzy już dzielą skórę na niedźwiedziu. Do rozegrania została cała druga runda plus LM i puchary krajowe. Tam się wszystko może wydarzyć.
Zresztą moim zdaniem fakt takiej przewagi Liverpoolu i jednocześnie straty MC nie oznacza, że któraś z tych drużyn będzie miała inne nastawienie w LM. MC może stracić wiarę mając w głowie to co się dzieje w lidze i że mają nikłe szanse na obronienie mistrzostwa. W przypadku Live, już w przypadku innych drużyn mogliśmy się przekonać, że zdobycie mistrzostwa kraju wcale nie wpływa pozytywnie na grę w LM.

konto usunięte

1

@prokofiew To prawda, ale Liverpool wydaje się naprawdę ekipą nie do zdarcia, zespół który nie ma wad, absolutnie nie wiem kto ich w LM wyeliminuje, a co do City, nie wiem, może Guardiola skupia w tym sezonie bardziej uwagę na LM aniżeli na pl, stąd taka gra zespołu??

0

@prokofiew tak City w lidze jak i Liverpool w LM nie obronią tytułów :)

0

@Chwytliwy można gdybać. Ja wolę obserwować i zwyczajnie podziwiać jak będzie rozwijała się sytuacja. Obecnie w footballu może zdarzyć się wszystko. Ale fakt, Liverpool wydaje się nie do zatrzymania na ten moment.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?