La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

konto usunięte

0

Mamy sporo kłopotów z zawodnikami. Jedni co chwilę kontuzjowani, jeden robi co chce, inni płaczą w mediach. Moim zdaniem to również wina trenera, który nie potrafi trzymać za gęby pilkarzy. Wystarczy, że dwóch zaczęło żalić się w mediach to zaczęli grać. Odwagi, aby posadzić starej gwardii nie ma. Zawodnicy to wyczuli i robią sobie co chcą, bo wiedzą, że trener nic z tym nie zrobi. Enrique trzymał pilkarzy krótko i po jednej rundzie wyszło, że miał rację i zaczęli chłopaki grać. Tutaj 3 sezon głaskanie po główce i nic się nie zmienia. A śmieszny zarząd jeszcze zapewnia, że trener jest świetny i nie do ruszenia. Cyrk na kolkacj w tym klubie.

1

@VenoM Ty chyba nie wiesz co piszesz xD
O ile pierwsza część posta w miarę rozsądna to już z Enrique poleciałeś mocno.

1

@VenoM A piłkarze jak zawsze niewinni... Mam wrażenie, ze powoli traktujemy „kopaczy” jak upośledzone dzieci, które nie posiadają własnego rozumu. Pamietajmy, że w większości to dorośli ludzie, którzy koszą nie mały grosz. Powinni wiedzieć jak się zachować w danych sytuacjach, co wypada - a co nie.

konto usunięte

0

@Ramos9248 Jak sam widzisz z obecnym trenerem robią co chcą. Po coś ten trener jest w końcu, tak czy nie? Skoro nie to może wziąć pierwszego, lepszego i sami będą grać? Co te przyszedł do Interu, powiedział że Naingolan i Icardi nie będą u niego grać i dopiął swego. Tutaj to nie przejdzie, bo trener z nikim tak nie zrobi. No chyba, że z młodymi, bez większych sukcesów prędzej tj. Malcom, Todibo i obecnie Alenia. Wszystko tu jest winą piłkarzy, a jak piszę, że trener powinien coś z tym zrobić to go bronicie i piszecie, że zawodnicy sami powinni ogarnąć. Skoro tak to czemu Guardiola po przyjściu do nas zrobił porządek? Jak zawodnik nie czuję się zagrożony to się nie wysila.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?