La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

5

Jakbym widział Kloppa budującego swoją ekipę ;)


konto usunięte

3

@Gaucho Ale wy się macie z tym Klopem :) Robi się to tak samo śmieszne jak wtedy kiedy co 2 tu był kibicem Leicester.

1

@marcin000019 ja akurat nie byłem, a Kloppa uwielbiam od czasów Dortmundu :)

konto usunięte

1

@Gaucho Jasne i to rozumiem, ale jest wielu co teraz uważają go za nie wiadomo kogo i mówiąc, że są kibicami Barcy o wiele bardziej kibicują jednak Liverpoolowi, jak gra Aronoldzik to o nim napiszą i 20 komentarzy a jak Messi strzeli gola to nawet się nie odezwie na tej stronie. To mnie dziwi. Jest wielu takich podrabiańców.

0

@marcin000019 To są zwyczajni debile, na których nie trzeba zwracać uwagi. Ja zawsze oglądam Barcelonę, jestem za nią w kazdym meczu do końca i wierze w nią. Nie obchodzą mnie tacy kibice, którzy sa niby za Barcą, a zachwycają się jakąś inną druzyną, a swoją olewają i hejtują. Takich to ja mam głęboko gdzieś, nie chce nawet używać wulgaryzmów zeby ich opisywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?