- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2146 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
28
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2146 Culés
14
Czego sobie życzę w nowym roku ? A no prawego obrońcy z prawdziwego zdarzenia ;)
3
@kkbarca załóżmy, że wykluczamy z tego grona Trenta i Kimmicha. Kto byłby Twoim życzeniem? :)
3
@Gaucho ktoś taki jak Wan Bissaka zdecydowanie :)
2
@kkbarca semedo to taki bissaka
2
@amanter nie dla mnie :)
1
@kkbarca Nie pasuje do naszego stojącego, ataku pozycyjnego.
1
@Gaucho Emerson jest nawet lepszy od Semedo. Z lepszych dostępnych jeszcze np. Dumfries czy Klostermann.
@VenoM Nie pasuje bo w ofensywie nic nie daje, a w defensywie również zawala - przegrywa pojedynki, źle się ustawia, kiepskie odbiory. Jak Real atakował - gównie jego stroną.
0
@Bagsik88 Pewnie, dlatego że grał na stronie z Messim i mieli tam przewagę 2vs1?
0
@VenoM Pewnie dlatego jak Roberto tam gra jest lepiej, jak Alves tam grał to było dobrze....tak to winy jest Leo.
0
@Bagsik88 Alves przede wszystkim miał środek pola porządny i nie musiał tak często bronić. Jak Roberto gram to czasami jest lepiej. Już nie rób z niego jakiegoś super zawodnika. Nie bez powodu nikt go nie chce nigdy kupić. :-)
0
@VenoM A skąd Ty to niby wiesz, że nikt go nie chce kupić?:D Dlatego na ogół w ważnych meczach grał Hiszpan, a nie Semedo? Głównie w poprzednim sezonie bo w tym było mało takich spotkań.
0
@Bagsik88 O każdym zawodniku są plotki, że może odejść i o klubach chętnych. Nie przypominam sobie, żeby o Roberto ktoś, kiedylowiek pytał. A dlaczego? A no dlatego, że w pomocy jest bardzo słaby, a na po co któryś mecz mu wyjdzie, a warunków na tą pozycję nie ma.
0
@VenoM piszesz o pomocy, a rozmowa jest o słabym Semedo w obronie. Gość przegrywa z pomocnikiem na swojej pozycji. Roberto chociaż coś daje w ataku. A po za tym Hiszpana chciało Chelsea czy Juve chociażby.
0
@Bagsik88 Pisałem, że w środku jest słaby, a na PO gra bardzo w kratkę i warunki nie pozwalają mu tam na granie w topowym klubie. I więcej klubów wolałoby Semedo niż jego.
0
@VenoM Aha teraz to wymyśliłes:D O Ter Stegenie jest mało plotek czy to oznacza, że jest słaby? Albo gorszy od Jaspera? Bo Holendra więcej chętnych chciało.
0
@Bagsik88 O ter Stegena pytają kluby co masz w nowym artykule. Poza tym to bez wątpienia podstawowy bramkarz i w wywiadach mówi, że świetnie się tu czuje, więc kluby wiedzą, że graniczy z cudem wyciągnięcie go z Barcelony.
0
@VenoM Tylko mniej pytało niż o Holendra. To masz odpowiedź czemu o Roberto jest mało plotek.
0
@Bagsik88 Chyba logiczne, że mniej skoro był rezerwowym bramkarzem i nie ukrywał, że chciałby regularnie grać. A sam klub był otwarty na sprzedaż.
0
@VenoM Dobrze, ale nie zmienia to faktu, że Semedo jest słaby. Roberto chciał topowe Juve.