La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2056 Culés

konto usunięte

0

No i cieszę się że Haaland nie trafił do Manchesteru United, Greenwood gra coraz lepiej, Martial i Rashford strzelają aż miło, do tego jest James, więc Haaland już wydawał się zbędny, a w Borussi dosłownie ma autostradę do 1 składu.

1

@Chwytliwy tylko ta pusta gablota przez tyle lat ;)

konto usunięte

0

@kkbarca Ostatnio zdobyli superpuchar niemiec, dwa lata temu puchar niemiec, nie jest wcale taka pusta, coś tam się czasem zdobywa, ale fakt, na taki klub jak Borussia Dortmund powinno wpadać więcej trofeów.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytliwy też uważam że taki klub jak Borussia powinna zdobywać więcej trofeów i życzę im tego :)

konto usunięte

0

@Chwytliwy United to niech się zajmie środkową linią. Proponuje wymianę Rakitic + Vidal za Pogbę. ;)

konto usunięte

0

@Odesseiron Czemu nie, oba kluby by na tym skorzystały, choć jednak potrzeba kreatora, na moje Eriksen byłby świetny dla Gunnara, i nie byłby drogi.

konto usunięte

1

@Chwytliwy United podobno robi pod niego podchody. Ciekawe co na to sam piłkarz, bo Real chyba z niego zrezygnował. No, ale zobaczymy, bo możliwe, że w styczniu już z jakimś klubem podpisze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?