La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

5

Problemem Stocha jest to że jak on skoczy 124 metry, wszyscy skaczą po 130, gdy on skoczy 130 i mówię sobie o fajnie, super, zajebiscie, następni skaczą po 133+. Nie ma usprawiedliwien, nie ma bo miał taki wiatr, a nie inny. Nie bójmy sobie to powiedzieć, Kamil po prostu jest w tym momencie przeciętny z przeblyskami i nie zapowiada się szybko żeby z tego dołka wyszedł

konto usunięte

0

@Damian11 Ale czemu ktoś mu belke obniżył i czemu jak on skacze to z reguły trafia na najgorsze warunki?Ja wiem,ze on nie ma formy ale bez jaj xd

konto usunięte

1

@Damian11 Nie nazywałbym tego dołkiem, ale naturalną koleją rzeczy sportowca, zważywszy na fakt, ile lat ma już Stoch. Kamil w przyszłym roku skończy 33 lata, to jest naprawdę spory wiek, jak na skoczka narciarskiego. I tak w swoim wieku reprezentuje nadal poziom, który mało kto reprezentował.

Radzę się przyzwyczaić, że Kamil nie będzie wygrywał już seriami (chociaż kto wie, on jest zdolny do wszystkiego). Patrząc na to, że ma 32 lata i ciągle potrafi rywalizować, to jest naprawdę dobra wiadomość. 3 i 1 miejsce w tym sezonie, do tego jakieś lokaty w 10-tce. To jest naprawdę świetny wynik, jak na jego wiek.

A i tak jestem przekonany, że Stoch nie powiedział ostatniego słowa.

4

@Hushovt Tak, wina Niemców, że Kamilowi warunki pogodowe źle ustawiają. Jakoś Małysz w formie potrafił wygrywać mając wiatr w plecy i nikt wtedy dodatkowych punktów Mu nie dawał. Prawda jest taka, że Stoch na ogół wygrywa gdy reszta ma dołek.

0

@mkord a reszta wygrywa bo Stoch ma dołek...

1

@lukaszbarca15 Zobacz jak wygląda od kilku lat czołówka skoczków. Jeden Japończyk, jeden Austriak, 1-2 Niemców i czasami 1 Norweg. Kiedyś Austriacy, Niemcy, Finowie, Norwegowie i Japończycy mieli po 2-3 zawodników zdolnych wygrać zawody. Do tego teraz technologicznie i sprzętowo jesteśmy w czołówce. Porównaj to z czasami Małysza, gdy dla nas nowością był sprzęt Niemców z poprzedniego sezonu.

1

@mkord Ogółem i tak Stoch jest lepszy niż był Małysz. W zasadzie Stoch to najlepszy skoczek tej dekady.

0

@mkord a może poziom był trochę niższy.

0

@puyol_presidend5 Przeczytałeś to co napisałem?

konto usunięte

0

@Damian11 Kamil już swoje wygrał. Teraz juz tylko może, nic nie musi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?