La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1370 Culés

konto usunięte

2

Jak to mowil Bartomeu "Valverde to najlepszy trener dla Messiego" o co dokladnie chodzilo i co mial na myśli nie wie nikt

3

@FDJ Czyli trener, który nie będzie się wtrącał.

8

@FDJ Jeśli chodzi o zrzucania wszystkiego na głowę Messiego, to się zgodzę.

1

@FDJ układa pod niego skład,nie trudno się domyślić.

konto usunięte

2

@FDJ Messi rządzi Valverde A nie Valverde Messim.

0

@FDJ powiem tak.porównaj do Iniesty.jak Andres wiedział że może dać z siebie maks. 45-60 minut to grał 45-60 minut i wiedział że taka powinna być kolej rzeczy.Nie oszczędzał się przez 90.Grał na pełnych obrotach tyle ile może i dziękował.
Messi gra wszystko od początku do końca,a czy powinien ? z resztą nie tylko on.

konto usunięte

1

@Skaramuczi powinien grac na 9. Proste. Valverde sie nadaje do prowadzenia Bilbao a nie klubu z technicznymi pilkarzami i Messim.

0

@FDJ lol,dobrze że wiesz co ma na boisku robić Messi lepiej niż Messi.

konto usunięte

1

@Skaramuczi Messi dobrze wie co ma robic. Poogladaj mecze jak gral na 9 to moze zrozumiesz jaka wtedy pełnił role i jaka role pelnili skrzydłowi. Trzeba zaczac grac to co pasuje do pilkarzy i to co przynioslo nam najwieksze sukcesy. Niemtorym to ciezko zrozumiec i wierza ze taltyka ktora wproeadzil Luis Enrique bo mial zawodników w formie i super trio z przodu bedzie dalej sie sprawdzać. To byl jednosezonowy eksperyment który raz wypalil z reszta rowniez dzieki temu ze wtedy Enrique mieszal oba style i dalej potrafiliamy grac swoją pilke. Teraz z roku na roku coraz bardziej oddalamy sie od naszwj gry i probjemy grax inaczej za co odpowiada spiaca krolewna forowana przez zarzad.
Wystarczy spojrzec na liczby Messiego gdy gral na 9 albo najlepiej pogladac tamte mecze. Ja ogladam i wiem co pisze i co graliamy i co gramy teraz

0

@FDJ jakie mecze grał na 9 ? chyba tak nie gra od 5 lat.

konto usunięte

1

@Skaramuczi wtedy gdy gral i co gralismy wtedy jako druzyna. Tylko nie pisz bredni i powtarzanych bajek ze sie meczyl i juz sie nie nadaje bo smiac mi sie chce jak to czytam. Jak nie rozumiesz ti twoj problem. Valverde tez nie rozumie. Guardiola rozumial
Zamiast zadawac głupie pytania prosy fakt. Messi na 9- 91 goli w roku a gral tam tylko dwa sezony. Niestety mozemy tego nie doczekac ze wroci na 9 bo polmozgi rzadza druzyna i zamiast zdominowac z Messim europe to przez ostatnie lata sie osmieszamy.

0

@FDJ sam Guardiola powiedział przecież że gdyby Messi grał teraz jak za jego kadencji to łapałby kontuzje co chwilę

https://transfery.info/aktualnosci/guardiola-gdyby-messi-biegal-tyle-co-w-mojej-barcelonie-mialby-kontuzje-co-trzy-miesiace/130134

konto usunięte

0

@Skaramuczi ktos wystawiał dystans ktory przebiegal wtedy i teraz i nie ma wielkiej roznicy i co to ma do rzeczy. Guardiola ustawilby Messiego na 9 i wprowadzil styl ktorym graliamy. Nie mam zadnych watpliwosci ale rob dalej za obronce spiacej krolewny.
Skoro jeat starszy i biega mniej i wolnej to tez taktykę by sie zmienilo zeby to uwzglednic ale to nie jest wielki problem i wielka roznica. Wystsrczy zobaczyć co Messi gra i co gral wtedy.

konto usunięte

1

@Skaramuczi fakt jest prosty. Zarzad kupil Suareza i przestawil Messiego na skrzydlo. Nikt nie mial jaj od tego odejść po dwoch sezonach gdzie formula sie wypalila i wygladalo to coraz slabiej. Jak zrobiono wczesniej z Henrym i Villa. To sie udalo ale formula sie wyczerpala i nikt z tym nic nie zrobil a nawet wiecej zatrudnili spiaca krolewne ktora poglebia marazm. To nie jest bajka tylko fakt osmoeszalismy sie w europie.
Messi to najlepsza 9 liczby gdy tam gral mowia jasno ale same liczby to nic trzeba jeszcze obekrzec mecze co polecam i porownac co gral Messi i druzyna.
Ten sezon jest ostatnim w ktorym to co zrobiono jeszcze moze przyniesc wygrani ligi mistrzów ale nie sposob ocenic co byloby gdyby. Mogliśmy zmiazdzyc europe naszym stylem ktory wprowadzil Guardiola z Messim na 9. Przedluzenie eksperymentu z trzymaniem Suareza i graniem w inny sposon okazal sie kompromitacja w europie.. Nie mowiac juz od tym ze nie da sie ogladac tego co gramy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?