La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1394 Culés

0

No to chyba jednak słaby wybór ...


23

@Pilka_jest_okragla Wolałbym jego niż Koemana. A to, że Henry'emu nie poszło w Monaco o niczym nie świadczy.

konto usunięte

1

@Pilka_jest_okragla z deszczu pod rynnę. Cały czas brakuje mi takiej pewnej opcji z Holandii, która mogłaby tutaj przywrócić magię w grze.

0

@Pilka_jest_okragla Zawodnicy za przejście z lewego na prawy sektor boiska będą zdejmowani w przerwie :P

1

@ViscaBarca123 Zgadzam się, Koeman to nie jest najlepszy wybór, jednak na dziś Henry to jednak chyba większe ryzyko. Wolałbym po tartaku EV jednak innego Holendra z Ajaxu lub pewnego pana z Argentyny...

3

@ViscaBarca123 No dokładnie, tak go tylko tam wywalili w kilka miesięcy. Dajmy mu posadę w Barcelonie, może pobije rekord i szybciej wyleci.

0

@Pilka_jest_okragla Od razu Ronaldinho zatrudnijmy. Praca mu się może przydać.

12

@Homeopata8989 Naprawdę chcemy oceniać Francuza po krótkim epizodzie w Monaco? W rozbitym Monaco, które nie było wtedy dobrą opcją dla młodego trenera, który dopiero się uczy?

Nie napisałem też, że Henry to w tej chwili dla nas dobra opcja, ale wolałbym już jego niż Koemana.

konto usunięte

3

@Homeopata8989 Idiotyczne ocenianie po gorszym epizodzie, zresztą, ja osobiście wolałbym aby zarząd podjąć ryzyko z Henrym niż kolejna Valverdo opcje, czyli Koemana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?