- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1308 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1308 Culés
6
Stawiam, ze Liverpool nie wygra LM. Wygra Barca lub Real.
0
@Rewolucja123 Ile stawiasz?
1
@Danny Gaucho okragle 0. Nic nie smakuje lepiej jak satysfakcja.
23
@Rewolucja123 Myślę, że przykładowo 100zł smakuje lepiej.
1
@Rewolucja123
Liverpool nie ma prawa wygrać, wygrał ostatnio przez szczęście.
Mogę tysiaczka postawić spokojnie, że odpadną.
1
@Danny Gaucho nawet 2zl. Zreszta jak się jest czegoś pewnym i się to obstawi to nie dość, ze w razie wygranej ma się satysfakcję to ma się tez pieniądze za to xD
Kolezka standardowo odleciał i gra szefa
0
@monsterrize ja tez mam takie dziwne wrażenie, ze już w 1/8 z Atletico
0
@Rewolucja123 A ja jestem pewny że nie wygra Real.
2
@monsterrize Samym szczęściem nie dochodzi się 2 razy do finału w dwóch kolejnych latach. Obecnie według mnie są najlepsi na świecie i to nie ze względu na naszywkę KMŚ na koszulkach, a ze względu na to co pokazują na boisku. Ciężko wskazać lepszą drużynę.
0
@KamQiX Wygrali PL?
0
@Rewolucja123 Wygrają w tym sezonie.
1
@Rewolucja123 Są na dobrej drodze :D
0
@KamQiX Ale jeszcze nie wygrali.
0
@Rewolucja123 Ale mało prawdopodobne, żeby nie wygrali. Mówię to jako sympatyk Man. City.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KamQiX ale w poprzednich nie wygrali.
0
@Rewolucja123 To nie zmienia faktu, że według mnie są obecnie najlepszą drużyną. Kto według Ciebie lepiej kopie piłkę?
0
@KamQiX City, Ajax, Barca(:DDD). Mnie jara inny styl gry, moze dlatego tak uwazam.
0
@Rewolucja123 Uważasz, że Ajax byłby faworytem w meczu z Liverpoolem?
0
@KamQiX czy faworytem to nie wiem, ale pytales o to kto lepiej kopal pilke. :D
0
@Rewolucja123 Faktycznie może ciężej Ci ocenić, bo jesteś fanem taktyki futbolu totalnego (tak?), ale jakby postawić LFC kontra te 3 drużyny, które wymieniłeś to LFC zmiótłby każdego prawdopodobnie. Poza tym mieli szczęście? Szczęście to my mieliśmy z nimi w pierwszym meczu, gdy wynik pokazywał co innego niż gra. Oni są kolosami w tej chwili. Najlepsze boki obrony, najlepszy środek, bramka wg niektórych najlepsza, moim zfdaniem mamy lepszą, pomoc jest ok, atak kosmos. Trener - najlepszy.
0
@puyol_presidend5 Dostali 3 do 0 mało brakowało do wyniku 4-0 nieszczęsna setka Dembele. Więc nie pisz tu o jakimś naszym szczęściu, przypadkiem nie strzela się 3 bramek.
1
@Messi20Messi Przypadkiem też nie dochodzisz to finału LM 2 razy z rzędu, a oni doszli. A jeśli chodzi o pierwszy mecz to równie dobrze 5 bramek mogli nam strzelić, ale mieliśmy Stegena i szczęście. Z kolei w drugim meczu szczęścia nie mieliśmy i nas zgładzili.
0
@KamQiX
Wskazuję Barcelonę. W każdym sezonie pokazujemy od nich wyższy poziom, nie ze względu na Messiego ale ze względu na technikę i jakość. To, że mniej biegamy to na plus, biegają psy, jak to mówił Cruyff „Wszyscy trenerzy mówią o ruchu, o tym, żeby dużo biegać. Ja mówię, że nie trzeba tyle biegać. W piłkę nożną gra się głową. Trzeba być we właściwym miejscu we właściwym czasie, ani za wcześnie, ani za późno”. Barcelona zawsze grała głową i to daje piękny spektakl. Przypominam również, Barca - Liverpool ( Camp Nou 3:0 ). Na Anfield przegraliśmy nie dla tego, że byliśmy słabsi, ale dla tego, że Valverde wpoił chory system grania drugich meczy mając przewagę. Wina sztabu przygotowawczego na dany dzień i złego game planu. To była wina techniczna przygotowania Barcelony na dwu-mecz - ale byliśmy i jesteśmy o poziom wyżej od Liverpoolu i pokazaliśmy to na Camp Nou. Wygrywając 3:0 tylko przypadek potrafi odmienić straty, to nie Fifa ;)