- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
1
Oglądając kompilacje z Ronaldinho zacząłem się zastanawiać nad jedna rzeczą. Czy R10 w formie był lepszy lub chociaż równy z Leo I CR7?
11
@FCBMati10
Tak
5
@FCBMati10 dla mnie był lepszy. ale to subiektywna opinia. nikt nie cieszył się tak z gry w piłkę jak Ronaldinho
2
@FCBMati10 Nigdy nie był aż tak bramkostrzelny, ale robił inne cudowne rzeczy. Licząc Prime Time to postawiłbym go tuż obok Leo, albo tylko troszkę za nim.
1
@FCBMati10 on był tylko gorszy tym, ze nie strzelał tyle bramek. Ludzie w większości patrzą na to kto ile bramek strzela i po tym wnioskują kto jest lepszy
1
@FCBMati10 nikt nie miał takiej magii jak Ronnie i długo mieć nie będzie.
2
@FCBMati10 jesli patrząc na statystyki to nie i myśle ze nie miał az takiego wpływu na drużynę jak Leo. Niemniej jednak ten gość zawsze w moich oczach będzie najlepszym w historii. Dla mnie to on zrewolucjonizował futbol. Cieszył się grą jak mało kto.
1
@escarabajo @Gaucho @DaPi @TheNekro94 @Avada Kedavra @Odesseiron żałuję ze poszedl w tango po paru latach wysokiej formy, mógłby śmiało grac na poziomie przez wiele lat jeszcze
1
@FCBMati10 jak dla mnie r10 byl duzo gorszy niz messi i cr7 w swoich najlepszych okresach
3
@FCBMati10 Brazylijczycy tak mają.
3
@FCBMati10 taki juz charakter tego narodu. Mentalność brazylijska wzięła górę.
1
@FCBMati10 Nigdy nie był lepszy. Był bardziej efektowny niż efektywny. Miał magiczną technikę , dryblingi i luz w grze. Jednak nie byłby w stanie strzelać i asystowac tyle ile Leo . Kibice patrząc tylko przez pryzmat widowiskowosci mogą twierdzić że był najlepszy. Jednak jak zapytasz, trenera czy wolałby zawodnika który strzeli 15 bramek z przewrotki czy takiego który strzeli 30 dupą to każdy 1 powie że tego drugiego.