La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

1

Śmieszne jest że wiele osób tutaj interesuje się piłką wiele lat a wciąż wyśmiewa wrzutki. To dużo skuteczniejszy sposób gry niż strzały z dystansu i często klepki bo nie narażają na kontry. W zasadzie co można robić innego? Guardiola też przecież w większości opiera się na wrzutkach, a w Realu Mourinho słynne kontry stanowiły wyraźnie mniejszy procent strzelonych goli niż dośrodkowania. Tak naprawdę nie chodzi o centry a o to co robi się zanim się wrzuci. Graczom realu często nie udaje się rozciągnąć linii rywala, a w polu karnym znajduje się jeden, dwóch zawodników. Wiem że efektowne strzały z dystansu, które robią świst czy szybkie wymiany piłek sprawiają lepsze wrażenie na kibicach ale warto pamiętać że ich wartość rzeczywista jest mniejszą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?