La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

konto usunięte

0

To proste pytanie? Walnie dzisiaj czy nie walnie? I jakie będą konsekwencje? Bo linia USA-Iran coraz gorętsza.

konto usunięte

0

@8Iniestazo8 zalezy czy iran odpowie i na jaka skale. Jesli odpalili by amerykanskiego odpowiednika tego sulejmaniego, to znaczy amerykanskiego goscia ktory pelni ta sama funkcje w panstwie ktora pelnil sulejmani to bez watpienia bedzie wojna. Ale w mojej opinii ginac beda w atakach ze strony iranskiej tylko amerykanscy zolnierze, jak to mowi smierc jednej osoby to tragedia, smierc wielu to statystyka

1

@8Iniestazo8 Amerykanie patrząc na ostatnie 40 lat działania - to najwięksi terroryści na świecie. Jako Państwo Imperialistyczne już dawno zostawili w tyle chociażby ZSRR. Naprawdę nie rozumiem, jak wyznawcy PiSu mogą ciągle dochodzić na widok poczynań rządzącego USA prezydenta, który dalej powinien kręcić biznes a nie bawić się w polityka.

konto usunięte

1

@panczo prawdziwym sojusznikiem Ameryki jest Izrael. Jesli polacy wyobrazaja sobie ze sa jakims sojusznikiem Ameryki to szkoda strzepic ryja nawet na ten temat

1

@kamilos1214 dokładnie tak jest jak napisałeś, a może racje mają nawet Ci, który mówią o istnieniu państwa USrael, czy USA jako największego, zamorskiego terytorium Izraela. Dojście do władzy Trumpa jeszcze wzmocniło to, jedną z jego pierwszych decyzji było uznanie Jerozolimy za stolicę chociażby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?