La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

konto usunięte

0

ale się zrobiła gówno burza pod moim wczorajszym wpisem, przestałem czytać odpowiedzi dość szybko ale po powiadomieniach widzę ze jednak piecze, miało piec.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra o co chodzi?

0

@Avada Kedavra a co wpisałeś?

konto usunięte

0

konto usunięte

0

@Avada Kedavra @PrinceDamon 30 - 83 czyli mocna porażka obrońców USA

konto usunięte

2

@Janiama odruch bezwarunkowy:) większość jest za słabszymi;)

konto usunięte

1

@Janiama tak, to jedyna walka USA z Iranem w której Iran miał szanse ;-)

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Ja się nie opowiadam za żadną ze stron a po ataku na Irak i sfabrykowanych dowodach na broń masowego rażenia przestałem całkowicie ufać Amerykanom. Oni wtedy nie tylko oszukali obywateli ale przede wszystkim sojuszników. No a teraz jest do tego Prezydentem Donald Trump więc zaufania nie mam za grosz.

konto usunięte

0

@Janiama mi po prostu bardziej odpowiada wizja swiata według USA niz według koranu.

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Ok, a ja uważam że koran jest bardzo dobrą księgą tylko że są osoby które ją inaczej interpretują zresztą podobnie jak w naszej wierze czy też w naszej konstytucji :)

konto usunięte

0

@Janiama ja jetem katolikiem ale tylko WWW.
Wielkanoc, Wszystkich Świętych, Wigilia :-)
według mnie religia została stworzona do kontrolowania ludzi, nic więcej. patrząc na to jakie rzeczy się dzieją na tym świecie od tysięcy lat to nie sądzę żeby był jakikolwiek Bóg który nam nami "czuwa" chyba ze jakis sadysta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?