- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1620 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1620 Culés
1
Jaką sieć polecacie oprócz Play, z którego będę przenosił numer? Chodzi mi przede wszystkim o dobre pakiety internetu i dobry zasięg... Ktoś coś poleci?
1
@ranger3120 Ja mam z Virgin Mobile. 24,99 miesięcznie płace i mam nieograniczony interner, rozmowy i smsy do wszystkich sieci przez 30 dni.
1
@ranger3120 ja mam play odkąd ta siec się pojawiła, czyli długo... mój ojciec też był od początku ale jakieś pół roku temu zmienił na premium mobile.
płaci za 3 numery 59.99 i na każdym ma 20gb neta i za 20zł może kupić kolejne 20. myślę ze spoko i sam się zastanawiam.
1
@ranger3120 Polecam sieć Orange, mam i nie narzekam, zasięg jest bardzo dobry, tak samo internet też są dobre pakiety.
8
@FeloRPS Orange to najgorsza sieć na rynku.
1
@kamilo0066 Dla mnie dobra, nie wiem czemu tak sądzisz, ale luzik :)
0
@kamilo0066 jak mieszkasz na jakimś wypizdowie to żadna sieć nie dostarczy odpowiedniej prędkości. W Wawie Orange osiąga na luzie 100 mb/s. Pakiet na rok za 300 zł daje 1150 Gb danych i oczywiście inne nielimitowane duperele
1
@wyrek Jakoś jak mieszkałem w małym mieście a siostra miała plusa, to żadnych problemów z zasięgiem czy internetem, dobre oferty itd.
W orange natomiast wszystko drogo, w salonie siostrze wcisnęli bubla i jak coś się stało zaraz po zakupie, to nawet nie chcieli uwzględnić gwarancji.
0
@kamilo0066 abonament dla osoby fizycznej nigdy sie nie będzie opłacał, w żadnej sieci. Tylko karta. W Warszawie nie mam żadnych problemów z zasięgiem, ani w rodzinnym mieście.
1
@FeloRPS Niestety mam i gorąco NIE polecam orange.. Najgorsza sieć na rynku!
0
@kamilo0066 jak ktoś się nie zna to i bubla dostanie . ;) ja mam orange i jestem ultra zadowolony . a tylko mam kartę , bo tel sam Sobie kupiłem . Generalnie nie roziem ludzi co biorą słabe tel w sieciach , a one kosztują co jakiś flagowiec.
0
@AdrianStoku Nie każdy zna się na wszystkim. Czasem liczy się na uczciwość sprzedającego.
0
@kamilo0066 to fakt żę trzeba być sukinkotem i sprzedawaćbubla , ja też pracuje w handlu i jezeli ktośchce badziewie kupić od razu mu mówie ze to badzieie , nawet jak cos jest drogiego . Pod tym wzgledem zawsze mówie co opłaca się wziąść itp ale nie mogla wysłuchać oferty spisać modele jakie proponują i zobaczyć gdzies recenzje na kilku kanałach i jakoś sobie porównać albo na forum gdziieś się odezwać ?