- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1496 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1496 Culés
31
Już od dłuższego czasu uważam, że w Barcelonie jest potrzebna rewolucja. Zrobił się tutaj "Club de amigos" i potrzeba zmian w składzie, nowego trenera, który będzie miał jaja, by posadzić niektórych na ławce i postawić na młodych, potrzeba też nowego zarządu i nowej wizji. Oby jak najszybciej, bo to już po prostu męczy.
2
@ViscaBarca123 jak możesz to napisz swój możliwy skład jaki postawiłbyś w nowym sezonie.
1
@ViscaBarca123 Uważaj bo zaraz Mario ci napiszę,że się nie znasz i,że Valverde to dobry trener dla nas :))
2
@Messibestplayerintheworld Wymarzony, czy realny? ;D
0
@ViscaBarca123 Oba :D
1
@ViscaBarca123 Dawno Ci to mówiłem :)
0
@ViscaBarca123 I jeden i drugi ;)
0
@ViscaBarca123 Możesz podać jedenastke ,jak Ty to widzisz ? Edit nie doczytałem że ktoś już napisal
0
@ViscaBarca123
Nie żeby coś zgadzam sięvw 100%, ja za taki post zostałym zrównany z ziemią przez userów. Co to znaczy siła ludzika przy nicku :D
1
@AmigoBlancosNie tyle sam znaczek co jakoś postów i artykułów przez niego napisanych.Mnóstwa rzeczy można się dowiedzieć patrząc na posty tego pana :D
3
@Artsss @Hushovt @KamQiX @Messibestplayerintheworld
Dobra, wpierw wymarzony:
Ter Stegen - Arnold, Pique/Todibo, Lenglet/Umtiti - Firpo - Arthur, Frenkie - Puig - Messi, Lautaro, Ansu Fati/Sancho. Na ławce Alena, Alba, Griezmann, czy Roberto. W odwodzie jeszcze Pedri, Araujo, Inaki Pena. Mój wymarzony skład nie jest daleki od realnego. Zamiast Arnolda można wziąć Emersona, za Sancho mieć Pereza, czy Olmo.
To też tak na szybko napisany skład. Pewnie bym coś jeszcze zmienił, musiałbym pomyśleć. Potrzeba po prostu kogoś, kto to poustawia. Potrzeba niewielu transferów. Mamy na kogo stawiać, mamy zdolną młodzież.
0
@ViscaBarca123 realny.
0
@ViscaBarca123 Podoba mi się! Ja bym tylko dał Albe za Firpo.
0
@KamQiX Alba mimo wszystko jest trzonem zespołu wg mnie do wymiany, Ja bym chciał by w następnym sezonie o pierwszy skład rywalizował Firpo i Cucarella