La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

1

po odejściu Valverde i przegranych wyborach Bartomeu (bo chyba jednak po ostatnich latach, stracie Neymara i nietrafionych kompletnie większości transferów), nowy zarząd i trener zastaną w tym klubie taki chaos i burdel, jakiego dawno tutaj jeszcze nie widziano, bałagan po odejściu Rijkarda to będzie małe piwo w porównaniu z tym co czeka następców.
1) Ogarnięcie nietrafionych transferów, przebranie kto się jeszcze nada i pod wodzą nowego trenera może się reaktywować, komu trzeba podziękować i jak nabrać inne kluby, że warto coś niecoś za nich zapłacić
2) Odmłodzenie drużyny
3) Wzmocnienia, bo obecnie tak naprawdę jednostki nadają się do grania w Barcelonie na dłuższą metę, bo albo są to zawodnicy którzy nie spełnili oczekiwań, albo gracze po trzydziestce, którzy już długo nie pokopią.
4) Ponowne zaangażowanie szkółki i jednak coś więcej niż tylko zabieranie Puiga i reszty na zwiedzanie Arabii Saudyjskiej, podczas gdy z ławki wchodzi stary, dobry Iwan.
5) Przywrócenie tej drużynie mentalności zwycięzcy tym którzy pozostaną, bo obecnie to jest po prostu jak bosker po dwóch knock-downach (w Rzymie i na Anfield).
6) Najważniejsze: wybór trenera, który będzie w stanie to wszystko poskładać i chyba jednak trenera z pewną charyzmą i umiejętnością motywacji.

Ja naprawdę nie wiem jakim cudem ta drużyna jeszcze lideruje w PD, ale to raczej długo nie potrwa, patrząc na jakiej fali jest Real z Łysym u steru. Nie zazdroszczę tym co przyjdą, będzie trzeba naprawdę zakasać rękawy i na taczkach wywozić gnój po tej ekipie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?