La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1548 Culés

konto usunięte

11

Graliśmy w Madrycie z Atletico i powiedzmy sobie szczerze nie istnieliśmy praktycznie na boisku. W końcówce piękna akcja Messiego przesądziła o losach meczu. Wczoraj graliśmy na neutralnym boisku i to Atletico nie istniało by w końcówce meczu odebrać nam zwycięstwo. Taka jest piłka i każdy z nas widział wielokrotnie takie spotkania gdy ktoś dominował by na końcu zostać z ręką w nocniku.
Wracając do wczorajszego meczu, nie poznawałem Barcelony w wielu fragmentach gry. Pressing zespołu, aktywność wszystkich zawodników, wysoka gra i odbiory zarówno Busiego ale i też Umtitiego pokazały że ten zespół kiedy mentalnie do meczu się przygotuje jest niesamowicie mocny i naprawdę tylko pech oraz Oblak spowodował ze wszystko się odwróciło na stronę Atleti. Pisałem po meczu że na pewno piłkarze odczuli takie skoki adrenaliny gdy strzelili dwie bramki po czym sędzia po kilku minutach je anulował. Mówił po meczu też Simeone że to musialo frustrować piłkarzy Barcelony bo to niecodzienna sytuacja. Ja myślę że Barcelonę trochę zgubiła albo uśpiła fatalna gra piłkarzy z Madrytu i gdzieś pewnie poczuli się za pewnie i przez to tak glupie błędy całego zespołu w defensywie. Jedno jest ważne ten zespół może grac fajnie dla oka i strzelać bramki. To na pewno daje jakiś optymizm przed drugą rundą. Pytanie tylko czy piłkarze będą potrafili wyrzucić szybko tą wczorajszą porażkę i walczyć w każdym następnym meczu. Moje odczucie jest takie, że ta porażka nie będzie tak odczuwalna jak te z Liverpoolu czy też Romy. Piłkarze wiedzą i czują kiedy grają dobrze i mają pecha a kiedy ta gra wygląda słabo. Cały czas liczę na te minimum dwa trofea 2 tym finał LM w 2020 roku.

2

@Janiama Właśnie to pisałem wcześniej. Naprawdę fajnie się na nich patrzyło. Rozumiem, że Atleti nie zagrało jakiegoś wielkiego meczu, ale to co piszesz "...Pressing zespołu, aktywność wszystkich zawodników, wysoka gra i odbiory zarówno Busiego ale i też Umtitiego" było naprawdę fajne dla oka i przede wszystkim skuteczne.

9

@Janiama
80% strony nie poznaje Barcy od sierpnia 2017, a 20% od kwietnia 2018. Ty dopiero od stycznia 2020. Cierpliwy jesteś.

konto usunięte

6

@AmigoBlancos 80% to nawet nie wie jak się w piłkę gra a o poznawaniu nie ma mowy :)

1

@Janiama
A czy jest tutaj ktokolwiek kto wie jak się gra w piłkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@macio_944 Pozostałem 20% z tego wychodzi :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?