La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

konto usunięte

73

rozmawiać to oni powinni po Romie, wtedy trzeba było sprawę wyjaśnić i jeżeli nie było by jasnego planu na grę to trenera zmienić. 3 lata w piłce nożnej to epoka a 3 lata zmarnowane posiadając Messiego to zbrodnia na piłce nożnej.

1

@Avada Kedavra czasu juz nie cofniesz, moim zdaniem Valverde i wietrzenie szatni powinno nastapic po poprzednim sezonie.

konto usunięte

12

@lukasik17 no po meczu z Liverpoolem powinna polecieć dymisja trenera. dosłownie 5 min po ostatnim gwizdku.

2

@Avada Kedavra Po Romie zdecydowanie nie, po LFC już tak.

0

@Avada Kedavra Pamiętam jak życzyłem przegranej Barcelonie, która przegraną z Valencią miała przypieczętować zwolnienie Ernesto. Co się stało dalej? Wszyscy wiemy...

0

@Avada Kedavra Tylko Bartek naprawdę musi wierzyć że coś ugramy w tym sezonie bo jeśli nie to nie mogę pojąć gościa. Przecież gdyby teraz zatrudnił kogoś nowego mógłby powiedzieć że coś zrobił a tak jeśli znów będzie jakaś kompromitacja to wywiozą go na taczkach.

0

@Avada Kedavra nie no śmiejesz sie z tego ale tak powinno właśnie być jak napisałeś. W meczu z Liverpool to Barca oddała ten mecz bez walki a trener spokojnie na to patrzył. Roma, Liverpool dostał trzecią szanse i teraz wygląda to najgorzej.

konto usunięte

0

@lukasik17 każdy normalny trener jak by zobaczył co się dzieje z zawodnikami w czasie meczu z Liverpoolem to by jakoś reagował, próbował a Valverde pewnie się nawet zdrzemnął w między czasie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?