- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
6
Ruszył Marsz Tysiąca Tóg ! Brawo ! Popieram moich kolegów po fachu !
0
@IronSanHybrid Jesteś też sędzią i masz niby czas aby siedzieć tutaj codziennie od rana do wieczora?
0
@Stoiczkow Nie idą tam tylko sędziowie.
5
@Stoiczkow @IronSanHybrid ziobro się weźmie za takich jak ty, wolne sądy!
1
@IronSanHybrid Aha. Ok. Zwyczajnie się zdziwiłem, bo zawody prawnicze są bardzo absorbujące czas.
0
@Stoiczkow Zgadzam się, że absorbują, ale też trzeba mieć jakąś odskocznie bo człowiek by zwariował. No, a że lubię pisać/dzielić się z innymi moimi spostrzeżeniami itp. to LR jest dobrym miejscem.
1
@IronSanHybrid jestem niewinny!
1
@SylwekFCB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@IronSanHybrid fajnie! Ale nie rób spacji przed znakami interpunkcyjnymi! Już dawno Ci to chciałem napisać!
:)
1
@IronSanHybrid hihihi...
1
@mrboom Wiem, że to błąd :D, ale jakoś jak piszę nieformalnie to się nie pilnuję :) Podobnie jest z przeklinaniem, że na co dzień się przeklina, a w formalnych kręgach się tego unika :D