La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 986 Culés

2

Xavi jest idealny na to stanowisko . Zawsze podkreślał że chce być trenerem i wiadomo że zbierał doświadczenia jeszcze gdy był piłkarzem ,ALE moim zdaniem warsztat trenerski to coś więcej niż zdanie egzaminów i trenowanie w egzotycznej lidze. Zdecydowanie powinien potrenować jakąś Barce B lub być asystentem u kogoś doświadczonego. Szkoda po prostu aby kogoś z taką wizją rzucić na głęboką wodę gdy nie wiadomo czy już umie pływać. Pomysłów na pewno ma sporo i wiarę w to co robi, jednak mogą się pojawić sytuację które go przerosną ( konflikty , zmotywowanie byłych kolegów ) a takich na kursach nie widać....

konto usunięte

0

@PatrykBarca ale z drugiej strony zna ich na tyle ze tylko popatrzy na takiego Pique czy Busquetsa i będzie widzieć co ich gryzie i ile mogą z siebie dać, myślę ze będą bardziej otwarci przed Xavim niż śpiącym na ławce Valverde

0

@Avada Kedavra Tez się zgadza . Ja się tylko boje że ma za dużo teorii a za mało praktyki. Jestem jego zwolennikiem i na pewno dałbym mu czas . Do końca sezonu na przebudowę i poukładanie wszystkiego . A rozliczenia mogą pojawić się dopiero gdy zaliczy letnie okno i presezon.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?