La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Niektórym nigdy nie dogodzi. Zostałby by Valverde byłoby źle, byłby Xavi też źle. Na razie nie ma innych opcji a Xavi nie jest takim żółtodziobem. Guardiola, zidane zaczynali identycznie a byli trenerzy w wielkich klubach , którzy byli nawet bez prowadzenia drugiej drużyny.

0

@Kusco15 Zidane mial wieksze doswiadczenie, niz Pep. Pep trenowal rezerwy, a Zizou jakas druzyne ze szkolki, a do tego asystent Ancelottiego.

konto usunięte

0

@Kusco15 wielu ludzi chyba by wolało Gmocha lub Lenczyka bo doświadczeni.

konto usunięte

0

@Kusco15 To nie jest tak, że ludzie tutaj na wszystko kręcą nosem. Są inne rozwiązania, jak zatrzymanie Ernesto (tak wiem) do końca sezonu i wybranie innego trenera. Dla wielu Xavi powinien mieć jeszcze epizod w innym klubie, choćby w Barcelonie B. Przynajmniej ja tak uważam.

0

@Rewolucja123 Zidane rezerwy i asystent ale tylko przez sezon i rezerwy przez sezon. Xavi ma mniej więcej tyle smak doświadczenia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?