La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

0

Nie ukrywam, że rzygam już „Czawim”. „...Za szybko, za wolno, kolesiostwo, nie postawi się swoim kolegom, trawa była za krótka za mokra i mało zielona...”
Moim osobistym, prywatnym, małoznaczącym zdaniem, nie będzie gorzej niż z obecnym trenerem.

Do tego jeśli ktoś zna Xaviego tylko z Kataru, ewentualnie z końcówki jego kariery w Barcelonie, polecam przeczytać kilka wywiadów z nim. Jak on czyta piłkę, piłkarzy, jak zwraca uwagę na szczegóły ... właśnie to do mnie przemawia.

konto usunięte

1

@escarabajo Temat dopiero tak naprawdę się pojawił, jak można go mieć dość?

0

@marcin000019 cały dzień wczorajszy to 3/4 takich samych komentarzy. Dziś od rana to samo, No mam dość. Moge? Oczywiście moge nie wchodzić i nie czytac. Ale lubię tu wchodzić i czytać ciekawostki czy inne rzeczy. Dlatego tez musiałem wyrzygać swoją opinie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?