La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 849 Culés

konto usunięte

1

Guardiola zaprzecza wszelkim spekulacjom odnośnie Cancelo. Trener City powiedział, że chce wydobyć z Portugalczyka to, co najlepsze i, że widzi dla niego miejsce w składzie.

P.S - Cancelo wczoraj kapitalny mecz z Aston Villą. Facet pasuje tam jak mało kto, gra praktycznie jak skrzydłowy. Trochę w obronie musi poprawić. No i brakuje mu liczb, ale technika, szybkość, włączenie się do akcji to naprawdę światowa półka.

0

@Hiacynk Fakt wczoraj zagrał naprawdę dobry mecz. Jak całe City ale do Walkera to mu brakuje sporo...

konto usunięte

0

@PatrykBarca To prawda, ale taki zespół jak City potrzebuje w składzie mieć zamienników na dane pozycje, którzy zapewnią, że zespół aż tak sporo na wartości nie straci. Aguero gdy miał uraz, to grał Jesus i strzelał gole. Walker może sobie odpocząć, to wrzuca Cancelo. Teraz jest jeszcze ulga z meczami, ale w lutym będzie kocioł, jak dojdą puchary i rotacja będzie wskazana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?