La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 817 Culés

konto usunięte

2

Setien (lub ktokolwiek inny) na pół roku. Latem pewnie Xavi wróci, bo wszystko na to wskazuje. Cieszy mnie to podwójnie. Oprócz tego, że był świetnym zawodnikiem i jest osobą bardzo inteligentną, a także na starcie będzie miał respekt w szatni i zna nasz styl od podszewki, to dodatkowo jest zwolennikiem powrotu Neya, a tym samym na pewno nie będzie miał nic przeciwko sprowadzeniu go latem :)

0

@LuisSalvano wróciłeś?

konto usunięte

1

@LuisSalvano Neymar ma 28 lat, łapie co roku co najmniej 1 poważną kontuzję, sądzi się z Barceloną a dodatkowo trzeba by wyłożyć koło 200mln. Oby nie.

konto usunięte

1

@koziar Nadal gra na bardzo wysokim poziomie, 28 lat ma, a to nie jest wiek, w którym zaraz kończy się karierę, potrafi w pojedynkę odmienić losy spotkania, pokazał już, że w Barcy radzi sobie świetnie, zna nasz styl i potrafi pociągnąć zespół, nawet, gdy nie ma Leo. Co do kasy i procesu to dogadają się polubownie. Oby wrócił. I wątpię, aby federacja wyceniła go na aż 200 baniek.

konto usunięte

0

@LuisSalvano daj ni jakąś historię lepiej :)

konto usunięte

0

@kluivert99 Nie mam głowy i siły do tego teraz :p Przemęczony trochę jestem.

0

@LuisSalvano Nie mam nic do Ciebie, ale naprawdę zmień płytę. Ile można pisać i wtrącać temat tego Neymara. Ten koleś nie jest tego wart.

konto usunięte

0

@Granto Wtrąciłem, ponieważ w dużym stopniu jest to związane ze zmianą trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?