La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

112

W tej chwili też warto napisać kilka zdań o Ernesto. Był jaki był, ale należy mu się szacunek i na pewno podziękowania za pierwszy sezon w Barcelonie. Drużyna straciła Neymara, Dembele był prawie cały czas kontuzjowany, w środku pola musiał radzić sobie Paulinho, Gomesem, czy Rakitciem. Dał Barcy wtedy potrzebną stabilizację i poukładał zespół. Zakończyliśmy sezon ligowy prawie bez żadnej porażki i zgarnęliśmy Puchar Króla. W Lidze Mistrzów? Cóż, kompromitacja z Romą. Wyszło jak wyszło. Kolejny sezon zaczęliśmy dobrze, wyniki też były w porządku. Ale znowu przyszedł wyjazd w Lidze Mistrzów. Szkoda. Trener dobry, który może zapewnić stabilizację, ale to nie wystarczy w klubie z topu. Życzę mu powodzenia w dalszej karierze.

0

@ViscaBarca123 Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego Panie Ernesto Valverde :D !!!

0

@ViscaBarca123 Myślę, że każdemu klubowi z topu jest potrzebna stabilizacja w pewnym momencie, i nie zdziwiłbym się gdyby Ernesto niedługo poszedł do jakiegoś United.

4

@Veb1233 Możliwe. Barcelona ta stabilizacja wtedy potrzebna. Ale później trzeba było czegoś więcej.

0

@ViscaBarca123 Zgoda w 100%, trzeba mieć szacunek do byłego trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?