- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1426 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1426 Culés
4
Trochę obawiam się Setiena - trenera na zabój zakochanego w Messim. Jeden taki- Jorge Sampaoli, już kiedyś prowadził reprezentację Argentyny i marzył, żeby zostać trenerem Messiego. Skończyło się katastrofą dla Argentyny, łącznie z tym, że Messi był grającym pierwszym trenerem, a Sampaoli pytał go w trakcie meczu, kogo ma wpuścić na boisko. Mam nadzieję, że Setiene będzie trenerem jednak całej drużyny, a nie tylko bezgranicznie zakochanym w Leo trenerem, który pozostałej dziesiątki na boisku nie będzie dostrzegał. Zatrudnienie go jednak popieram, nie ma obecnie wielu atrakcyjnych nazwisk na liście wolnych trenerów. Jest Poche, którego osobiście cenie i jestem fanem, ale tutaj również mamy duży bubel w postaci jego miłości do Espanyolu wielokrotnie deklarowanej i farm w Argentynie. O Allegrim nie chcę nawet mówić, bo ten gość to już byłby gwóźdź do trumny dla Barcy. Komfort polega na tym, że zarząd będzie miał pół roku na ocenę Setiena i w przypadku, jeśli poszedłby drogą Sampaolego, który nomen omen, był również przez wielu przymierzany do Barcelony jako trener "idealny"- zawsze można mu podziękować i pójść po kogoś innego. Dobrze w tym wszystkim, że Xavi miał więcej oleju w głowie, niż zarząd i odmówił na tym etapie przejęcia Barcy- jest na to za wcześnie, a ewentualne, katastrofalne pół sezonu to byłoby olbrzymie zniechęcenie dla wszystkich. Wtedy projekt "Xavi -Mister' mógłby nigdy się nie ziścić. Xavi powinien zacząć moim zdaniem swoją przygodę, wraz z następcą Bartomeu. Tak to widzę.