La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

8

Coraz bardziej zaczyna mnie ciekawić co Setien zobi z linią pomocy w tym sezonie i latem. Widać po jego drużynach, że to dla niego piekielnie ważna formacja i serce gry drużyny. Nawet zakładając, że Rakitić i Vidal odchodzą, może mieć "kłopot bogactwa", a przecież może chcieć kogoś jeszcze kupić, np. Fabiana Ruiza. W końcu pracował z nim w Betisie i wtedy grał świetnie. De Jong, Arthur, Puig, Busquets, który przecież jeszcze nie pójdzie w odstawkę, Coutinho wracający z wypożyczenia. To mogą być bardzo trudne i jeszcze ważniejsze w kontekście stylu gry decyzje.

0

@Johnnie_Walker Cou to nie pomocnik ze srodka pola, tylko ofensywny, z pozycji numer 10, ktory pracuje malo w defensywie i slabo w pressingu. Jeden Messi, ktory malo gra w defensywie nam wystarcza.

0

@Johnnie_Walker Coutinho pójdzie do Bayernu tam zmienia się zarząd i chca kupić 3 graczy latem za 300 mln, tam brak jest zawodników sporo też kontuzji.Trener dopomina się o transfery .Coutinho idzie tam dobrze.Jeśli nie to Anglia.Bartek chcę kupić Martineza i Neymara z czegoś musi kupić.

0

@Rewolucja123 Jasne, że ofensywny, ale nie wiem czy Setien nie będzie chciał dać mu szansy. Co jak co, ale jakość techniczną i kreatywność na pewno by wniósł ;) i generalnie się zgadzam z Twoimi wątpliwościami, bo sam nie jestem zwolennikiem Cou w Barcelonie, ale nie można tego wykluczyć.

@Borneo Nie byłbym taki pewny. Bayern nie lubi wydawać wielkich kwot, a ponoć mają wydać duże pieniądze na jeszcze kilku zawodników, jak np. Sane. Poza tym, nie wierzmy w to, że Bartek kupi jednocześnie Neymara i Lautaro. Z resztą, ja w ogóle nie wierzę w transfer Neymara :)

0

@Johnnie_Walker Przychodzi Kahn za Franza a Uli już zrezygnował a oni blokowali drogie transfery.Czytałem że Lewandowski podpisał kontrakt z warunkiem przyjścia graczy powyżej 100mln z tych 3 na razie Coutinho jest realny bo już tam gra i mają prawo puerwokupu.Też widać jak go wprowadzał lewy do zespołu.Widać że jest dla niego ważny.No i widać że Martinez jest konieczny a ze środka trzeba raczej sprzedać zawodników.Mówi się o Neyu który jest dużo lepszy od Coutinho.Raczej będą chcieli go sprzedać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?