La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1112 Culés

0

Czytając ostatnie doniesienia prasy o zainteresowaniu Barcelony rynkiem Ameryki Południowej mam wrażenie, że jesteśmy świadkami wielkiej ekspansji tegoż właśnie rynku. Rywalizacja Realu z Barcą przeniosła się na ziemie odkryte przez Kolumba.

4

@SeeleyBooth Przecież to trwa nie od dziś, tylko od kilku lat. Rynek Ameryki Południowej zawsze był uważnie obserwowany przez Barcelonę i Real, a także wiele dużych europejskich klubów. I słusznie.

0

@ViscaBarca123 W zasadzie od zawsze trwa taka walka. Tylko, że od czasów transferu Neymara ta walka nabrała kolorytu, a teraz już całkiem. Piszę o intensyfikacji tychże działań.

0

@SeeleyBooth Wiadomo. Każdy chce jak najszybciej zapewnić sobie transfer nowego talentu. Perez dalej szuka nowego Neymara.

0

@ViscaBarca123 Przecież o tym własnie napisałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?