La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

0

Sędzia pokazuje 3 min. doliczonego czasu. Ciekawe ze jakby było 1:1, to spokojnie 5 min by doliczył czemu sędziowie tak robia?

konto usunięte

1

@kiper09
Dosłownie WSZĘDZIE doszukujcie się teorii spiskowych. Czemu tak robicie?

0

@kiper09 Nie oglądam tego meczu, ale szczerze - są powody, żeby 5 doliczyć?

1

@neutrealnykibic Racja, ja tego nie trawię, ale to sprawka tylko kilku osób.

0

@kiper09 nam w SPH przy 5 bramkach w 2 połowie, komplecie zmian i kiku VAR weryfikacjach doliczł bodajże 4 co było śmiechem na sali.

0

@puyol_presidend5 3 bramki, 6 zmian dwa razy użyty Var + chwila przerwy przy tym jak Casemiro leżał spokojnie mógł 6 min doliczyc

0

@kiper09 No, ale nigdy nie bierze siępod uwagę zdobytych bramek (o ile cieszenie się nie będzie zbyt długie) czy zmian (podobnie). Var ok, ale wiesz, normą jest przedłuzanie o minute jesli nie bylo zbytnio przerw w grze, o 3 minuty jezeli cos tam bylo więcej a o 5 gdy serio cos sie dzialo. Nie doszukujmy na siłę spiskowania, bo go nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?