La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

5

Widzę ten mecz (1 połowę) tak...
Pobiegaliśmy 15 minut, a potem klepaliśmy jak zawsze.
81% posiadania piłki, a z tego 2 i pół sytuacji, gdzie najgroźniejszą była nieśmiertelna akcja Alba- Messi.
Dostrzegacie już "pełno" zmian, a ja oprócz próby szybszego odebrania piłki, nic nowego nie zauważyłem. Granie na jeden kontakt 2-3 razy na 45 minut, to też było za Valverde.
Moim zdaniem, "rękę" Setiena możemy zobaczyć dopiero po paru meczach, a nie po siedmiu dniach.

0

@norbi77 Drobne zmiany widać, ale tak jak mówisz potrzeba kilku miesięcy żeby zobaczyć jakąś zmianę. Nawet Zidane, który powracał do Realu który zna lepiej niż własną kieszeń potrzebował pół roku na wprowadzenie poprawy. Jego Real w maju czy wrześniu, a teraz to dwie różne drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?