La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

konto usunięte

13

Oj widzę, że pewien 46-letni użytkownik strasznie próbuje zwrócić na siebie, po raz kolejny zresztą uwagę, jak wiadomo: "Nieważne, jak mówią, ważne, żeby mówili". Ale poważnie, żeby być atencjuszem, bo inaczej tego nazwać nie można na forum internetowym, gdzie średnia wieku to pewnie 20 kilka lat? To trzeba mieć jakieś straszne kompleksy.

konto usunięte

3

@Lares Odpuść. Nie ma sensu.

13

@Lares
Ja natomiast widzę, że zamiast pisac do tego użytkownika, albo go przynajmniej odznaczyć dla kultury, to na ogólnym watku prowadzona jest jakas nagonka dla....czyzby atencji i zielonych??
Ja nie prowadzę zbytnio z tym uzytkonikiem dyskusji, choć wielkrotnie się z nim zgadzam w pewnych kwestiach postrzegania spotkań, w innych piłkarskich aspektach widze ze popełnia grube błędy w rozumieniu rzemiosla piłkarskiego i dlatego odpuszczam. Jednak jesli miałbym cos do kogoś to napisalbym to do niego, a nie prowadził tego typu dissu.
Jeśli nie odznaczasz to po prostu to takie obgadywanie za plecami :(

konto usunięte

11

@pax obgadywanie za plecami w internecie? Wśród anonimów? Serio? :D

konto usunięte

7

@Lares złota rada. Wrzuć na niego ignora. Lepsze to niż czytanie tych pierdów i mądrości :>>>

1

@Lares Napisałeś dla atencji wpis zarzucający atencję :D Przemyśl swoje zachowanie. Ale serio, szukasz zielonych i ttyle.

konto usunięte

0

@pax Ja popełniam błędy w rozumieniu rzemiosła piłkarskiego? Na jakiej podstawie to napisałeś i kiedy to zrobiłem? To że całe życie siedzę w sporcie a także uprawiałem go zawodowo powoduje że widze często boisko piłkarskie inaczej od osób które tego nie robiły wcześniej. Nie znaczy że czuję się najmądrzejszy i wszystko się sprawdza ale z drugiej strony trudno być w 100% rzetelnym nie widząc treningów, odpraw ale tez całego boiska w trakcie meczu a tylko jego skrawek.

0

@Janiama
Faktycznie coś jest dziwnego w dyskusji z Tobą. Tutaj biorę Twoja stronę.
NIe robię spin dla spin. Piszę że w wielu sytuacji sie zgadzam z postrzeganiem piłki przez Ciebie (chociazby wczorajszego spotkania). Tutaj w pewien sposob wziąłem Twoja stronę uważając za brak kultury gdy ktos nie informując Ciebie "obgaduje" Cię za plecami i że jest to niewłaściwe. Ty za to skupiłes się jedynie na tym, że napisałem, iż jak każdemu zdarzają się błędy w postrzeganiu pewnych kwestii. Pomijam to że w większości dyskusji piszesz, że zawodowo uprawiales sport i że znasz mega trenerów, chcialem wziąć poprostu twoją stronę ale jak widzisz skupisz się nie na tym o co chodzi w tym watku a to doprowadzi do spin. Po co?
Jesli zadałes pytanie to odpowiem ale nie chce wchodzić w dyskusje bo to doprowadzi do niepotrzebnych spin. Pamiętam jak twierdziłeś, iz zawodnik defensywny który w akcji (nie przy stałym fragmencie gry) kryje zawodnika przeciwnej druzyny jest za niego odpowiedzialny przez cały czas - że nie istnieje przekazywanie a jeżeli kryje go na lewym boku to jesli ten zawodnik przemiesci się na środek czy na prawą strone powinien wciąż go cały czas kryć.
pozdrawiam i tyle.

1

@tombard
Kazdy tu ma swoje nicki które funkcjonuja od lat, na te nicki w pewien sposób "pracujemy" od lat.

konto usunięte

0

@pax Jeśli faktycznie uważasz, że może tu istnieć coś takiego jak obagdywanie za plecami to nic tylko życzyć zdrowia.
Nicki. Nie imiona i nazwiska. Nie znam tu nikogo osobiście. Nie mam zamiaru poznawac. Nie znam powodu dla którego miałbym się tutaj chwalić kim jestem, ile mam lat i jaką miałem karierę. A tym bardziej wykorzystywać to jako potwierdzenie mojej wiedzy w danym temacie.

konto usunięte

0

@pax Oczywiście przepraszam że nie odniosłem się do tego co napisałeś. Faktycznie, ale uznałem to za normalne wiedząc że ty to piszesz. Jesteś kulturalny i czasami zapominamy takim osobom za coś podziękować. Co do tamtej sytuacji naprawdę winę ponosił ten zawodnik o którym pisałem bo w polu karnym jesteś do końca odpowiedzialny za swojego zawodnika. Tak uczy książka tak uczą trenerzy i tak zachowują się piłkarze co nie znaczy że zawsze jest to dobre. W tamtej sytuacji tak uznałem i dlatego mocno się kłóciłem ponieważ zawsze staram się myśleć jak ja bym się zachował w takim przypadku i jakby odebrał to trener i koledzy z zespołu. Wielokrotnie byłem świadkiem czy też sam brałem udział w takiej polemice i w różnych sytuacjach na końcu trener piłkarzom czy też piłkarz trenerowi przyznali rację. Na boisku są pewne schematy, tak jest na przykład u bramkarzy. Jest rzut wolny i jak dostanie bramkę w róg w którym stoi to jest jego wina, nawet jak chciał w ciemno iśc za mur by obronić. Tak samo jest z obrońcami i przekazywaniem zawodnika. Jest moment w którym to możesz zrobić lub jest już za późno.

1

@tombard
Funkcjonujemy tu jako społeczność. Pewna grupa która mimo, że osobiście się nie poznala to znamy swoje komentarze, postrzeganie świata. Znamy się od lat, cenimy się, szanujemy. Po to jest zabranianie zakładania multikonta, po to jest wymagane logowanie. Tu nie chodzi aby sie chwalić kim sie jest w rzeczywistości tez nie pochwalam tej kwestii i uzywac tego argumentu w dyskusji. To jest obgadywanie za plecami jesli sie kogoś nie odznacza a pisze sie niepochlebne treści na jego temat, czy to dotyczy osoby pod nickiem czy pod nazwiskiem zawsze chodzi o konkretnego użytkownika.

0

@Janiama
Jak mówiłem nie chce wchodzić w dyskusje na ten temat bo doprowadzi to do spiny, a uważam że jest to niepotrzebne. Nigdy nie widziałem takiej sytuacji aby boczny obrońca biegł za zawodnikiem gdy ten zmienia strefy, nie wyobrażam sobie aby np Alba zostawił całkowicie wolną swoją nominalna strefę i pobiegł za zawodnikiem na drugą stronę boiska czyli na prawą stronę (mimo że obok byliby stoprzezy i PO). Oglądałem tysiące spotkań i nigdy nie było takiej sytuacji aby boczny w normalnym ustawieniu w normalnym ataku przeciwnika biegał za zawodnikiem po calym boisku. To nie jest NBA i krycie "każdy swego", dlatego są schematy, ustawienia, przekazania, dlatego mowa jest o stoperach, prawym obrońcy i lewym obrońcym, bo grają oni w wyznaczonych strefach. Jak mowię, nie chcę wchodzić w dyskusję bo wiem że nie doprowadzi ona do niczego konstruktywnego. Wolę skupiac się na sytuacjach w których jesteśmy dośc zgodni w analizowaniu spotkań i jest tego więcej niż tych różnic.
pozdrawiam

konto usunięte

0

@pax Ok ale tej konkretnej sprawy teraz nie mam przed oczami. Zmiana jest między zawodnikami ale oni muszą mieć kontakt wzrokowy a w tamtym przypadku tak nie było z tego co pamiętam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?