La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

Debiut Setiena uratował słupek, sędzia i pomysłowe zagranie Vidala.
Miło oglądać jak chłopaki grają do przodu, jednak moim zdaniem pressing i trochę zagrań z pierwszej piłki, to będzie mało żeby regularnie wygrywać.
Zmiana trenera była niezbędna, ale nie spodziewam się jakiegoś szału z wynikami.
Na niekorzyść działa brak wyuczonych zagrań Messi-Suarez, mimo notorycznej słabej gry Urugwajczyka padało z tego sporo bramek, często ostatecznie ratujących wygraną.
Nowy trener prawie zaznał ulubionego psikusa naszych chłopaków:
Gramy niby dobrze, ale nic nie strzelamy a przeciwnik jakoś tak robi jedną dziwną akcję, akurat wtedy kiedy obrońcy na chwilę przysnęli i wesoło zaczynamy grę od straty bramki.

11

@RosjaninBut jesli chodzi o obrone to jednak dopuszczenie do groznego strzalu ale zza pola karnego to nie ma co sie przyczepiac.

Bardzo rzadko udaje sie nie pozwolic ja zupelnie „nic” bo jednak druga druzyna tez jest na boisku.

Wiadomo ze wowczas bylo wielkie uff ale do obrony nie mozna sie przyczepic (choc Granada tez nie utrudniala)

9

@RosjaninBut Lodu, daj mu trochę czasu, gość jest w klubie od kilku dni. Poza tym wypadł nam nasz drugi najlepszy strzelec w zespole będący jedynym klasycznym napastnikiem w drużynie co również nie ułatwia sprawy. Do tego wszystkiego nie grał jeszcze de Jong.

0

@Konias4318 No przecież piszem właśnie, że brak Suareza osłabia chłopu drużynę na wstępie.
Do trenera nic nie mam, po prostu nie oczekuję jakiś super wyników z prawie tym samym składem co u Valverde.
Co innego gdyby po sezonie kupili mu kogo chce i drużyna przepracowała w nowym zestawieniu okres przygotowawczy.

3

@RosjaninBut jeden mecz, oni znają się tydzień. Na litość boską

0

@RosjaninBut gdyby szło w bramkę ter stegen by to wyłapał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?