La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1763 Culés

konto usunięte

3

Szkoda, że nie można się jakoś dogadać w stylu 10 baniek za wypożyczenie na pół roku Wernera z opcją kupna za 60. Wiadomo, że w takiej sytuacji trzeba cenę troszkę podbić względem klauzuli żeby się skusili, ale jednocześnie jak się nie zaadaptuje to tracimy raptem 10 baniek. Nie wiem ja się jakoś boję tego transferu w kontekście od razu definitywnego :P

2

@masq Myślę że Werner bez dwóch zdań wybierze Liverpool. Ma tam Kloppa, najsilniejszy obecnie zespół i styl gry oparty na kontrach i dużej intensywności.

0

@Granto Jednak u nas ma większe szanse zaistnieć wobec kontuzji Suareza. W Live oprócz genialnego Firmino mają 24letniego, solidnego Origiego.

0

@Granto Tam się na napastnika nie gra, tak jak w Lipsku. Werner by musiał pracować na Salaha i Mane, a nie był by nawet w 1/4, tak w tym dobry jak Firmino, który idealnie robi im miejsce.

konto usunięte

0

@szymon6847 No to mogą zmienić ustawienie pod Wernera. Gdy Keita był na boisku, to Klopp potrafił ustawić drużyne w systemie 4231 z Firmino na 10 i Keitą na skrzydle.

0

@szymon6847 Origi odchodzi w lecie. Firmino ma przejśc na stałe na 10.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?