- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2055 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2055 Culés
2
Ta drużyna nie ma kompletnie mentalności. Są starzy wyjadacze, z nastawieniem "ja nic nie muszę, wszystko już osiągnąłem", jest grupa słabych, przepłaconych piłkarzy, którym się nie chce, jest kilku młodych, trochę mam wrażenie stłamszonych przez grupę pierwszą, jest jeszcze wreszcie De Jong i Vidal, ale ten ostatni jest na wylocie...
0
@panczo
to w jakiej grupie jest de Jong i Vidal?
0
@pax w grupie piłkarzy, którzy Lig Mistrzów jeszcze nie wygrywali, mają ambicje i ikrę, ale atmosfera dookoła nie jest sprzyjająca.
0
@pax mniej więcej przed minutą De Jong pokazał o czym mówię :) Vidal nie pokaże, bo siedzi na ławce
0
@panczo
Tej ikry od tygodni mu brakuje, teraz zagrał fajne prostopadłe podanie i to pierwsze podanie kreatywne od tygodni. Czyli rozumiem, że jedni jak nie maja formy to są wypaleni a jak inni nie mają formy to wina tych wypalonych?
De Jong jest pod forma zdecydownie od ponad miesiąca, to było pierwsze dobre zagrania od ponad miesiaca, wcześniej 5-6 spotakń grał bardzo slabo.
0
@pax tak, trochę masz rację, ale ja tutaj mnie o formie a więcej o mentalności miałem na myśli. De Jong od początku akurat bardzo uważam pokazuje, że mu się chce walczyć, dynamizować akcje, szukać nowych wariantów. Do drugiego zdania nie będę się odnosił, bo tak jak mówię, nie dyskutuję tutaj o formie i umiejętnościach, tylko o mentalności. Wiem, że w wypowiedzi pierwszej napisałem "słabych", chodziło mi o osobowość, taki Coutinho, Arthur, Dembele, Semedo.
0
@panczo
ok