La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

1

Ostatnio oglądałem mecz koszykówki(miejscowa liga). Jedna drużyna w poprzednim sezonie zdobyła mistrzostwo a druga nie zakwalifikowała się nawet do półfinałów (jest 8 drużyn). Do końca meczu zostało około 7 min a faworyci wygrywali 10 punktami. Druga drużyna zaczęła szybko odrabiać i na 1 min przed końcem miała już tylko 4 punkty straty. Gdy było 30 sekund do końca faworyci zaczęli faulować. Skończyło się to na rzutach osobistych ok 20 sek przed końcem. Obydwa trafione, tylko 2 punkty straty. 16 sekund przed końcem drużyna outsiderzy mieli piłkę. Rzucają nie celnie po raz pierwszy i zbierają. Sytuacja się powtarza. 1 sekunde przed końcem rzucają za 2! Ale to nie koniec, dostają jeden osobisty za faul przy rzucie drużyny przeciwnej. trafiają go i wygrali 1 punktem.

0

@BARCA_FOR_EVER Jeszcze za Valverde ta historyjka powinna wisieć na drzwiach od szatni :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?