La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 997 Culés

3

23.01.2020
godz: 19.20...

Rozpoczynam kolejne nawoływanie tego, który jest niezbędny na następne lata...

Neymar!
Neeymar!
Neeeymar!
Neeeeymar!
Neeeeeymar!
Neeeeeeymar!

Visca el Neymar!

0

@FC1899Barca mokry sen Pereza :D

konto usunięte

2

@FC1899Barca No nie, znowu ten Neymar.

konto usunięte

4

@FC1899Barca
kolejny Spam.
Czyli wiadomo co z tym robic.

5

@MarioVeB! Każda twoja wiadomość to spam.

0

@FC1899Barca Prawie zwymiotowałem kebaba a był bardzo dobry i bym Ci tego nie wybaczył.

konto usunięte

0

@FC1899Barca
Suuuuperrr :)

5

@FC1899Barca Ale akurat tutaj się zgadzam z @MarioVeB!. Już któryś raz takie dziadostwo tutaj piszesz.

0

@Witekk10 " Rozpoczynam kolejne nawoływanie tego, który jest niezbędny na następne lata... "

... Pozdro dla czytających ze zrozumieniem

konto usunięte

0

@FC1899Barca
Pózniej zdziwienie i robienie z siebie pokrzywdzonych czemu komentarze znikają

1

@FC1899Barca Ok. Tylko jeszcze zapytam... W jakim celu to robisz i co Ci to da?

0

@Witekk10 Jedni chcą tutaj Ronaldo. Inni Murinho. Jeszcze inni Mbappe czy de Bruyne. Ja chce Neymara :D

0

@FC1899Barca Piszesz o czytaniu ze zrozumieniem, a sam nie odpowiadasz mi na pytanie, które Ci zadałem.

Nie widziałem, żeby inni użytkownicy w taki sposób dzielili się swoimi transferowymi marzeniami w taki sposób. Coś takiego to zwykły spam.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Ale nie robią nawolywan, nie piszą o tym w kółko i w kółko, no nie bądź jak jeden tutaj co w kółko pisze o Neymarze i wiadomo co potem dostaje, no ale i tak nawoływanie lepsze niż tamto drugie.

0

@Chwytliwy W kółko... Podaj datę kiedy o tym pisałem ostatnio i zastanów się czy to w kółko jest... xD

konto usunięte

1

@MarioVeB! Zs to jakby napisał: "Oby ten Judasz Neymar nie wrócił" to jeszcze byś polajkował i pochwalił.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Szacun za Neya, szacun za powodzenie prawdy o pewnym użytkowniku :)

konto usunięte

1

@FC1899Barca Przecież Ty co jakiś czas robisz nawoływanie, ludzie nie są ślepi tutaj, Arnold i Neymar, teraz sam Neymar, no jest to spam i tyle.

0

@LuisSalvano A Ty nie uważasz, że coś takiego to jest zwykły spam? Można normalnie rozpocząć dyskusję, tak, jak Ty nierzadko to robisz, ale coś takiego jest całkowicie bezsensowne.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Niedopowidaj sobie salvano

konto usunięte

0

@MarioVeB! Nie dopowiadaj*, mario

0

@Chwytliwy O spamie piszę mi ktoś kto w 18 miesięcy na tej stronie napisał prawie 24k komentarzy?...

Padłem.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Dużo komentarzy oznacza spam? Oj widać kogoś dzisiaj mocno głowa boli.

A swoje hiperbolizacje dla siebie zachowaj chłopaku.

konto usunięte

0

@Witekk10 Przecież moje dyskusje, w których tylko pada słowo "Neymar" (a nawet nie musi ono paść) są zazwyczaj automatycznie krytykowane przez pewne grono ludzi. Dlatego mi nie przeszkadza jego post.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?