La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1841 Culés

0

Umówmy się wystawianie Fatiego na prawym skrzydle, a Griezmanna na lewym oraz ułożenie naszej linii pomocy to jakaś pomyłka. Czemu nasi pomocnicy grają płasko w jednej linii? W ogóle nie ruszają do przodu, nie wchodzą w pole karne(a jak już to Arthur oddaje piłki), nie tworzą przewagi, nie ustawiają się w trójkątach. Skoro De Jong nie gra na DM-ie to dlaczego dzisiaj pełni rolę fałszywego skrzydłoweg? Co to w ogóle za pomysł. Powinien w takim razie pełnić rolę ofensywnego pomocnika na lewej pomocy bo jedyny ma przyspieszenie i drybling. Fati najlepsze mecze rozegrał na lewym skrzydle i na fałszywej 9, nie posiada lewej nogi, to dlaczego gra na prawym skrzydle? Dziwią mnie te decyzje Setiena, naprawdę jestem bardzo negatywnie zaskoczony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?