- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
7
Zastanawia mnie jedno. W większości drużyn, gdzie następuje nagła zmiana trenera, to efekt "nowej miotły" działa pobudzająco i wyniki są dobre przynajmniej przez parę meczów, a u nas?
Jest jeszcze gorzej.
Tak, tak...Sentien pracuje dopiero 2 tygodnie, ale to nie jest wytłumaczenie, bo mimo wszystko ten "powiew świeżości" powinien i tak zadziałać.
Z Granadą męki.
Z Ibizą - bez komentarza.
Z Walencją...
Nie piszcie mi tylko, że teraz trenują intensywniej i są "zajechani", bo Busquets ewidentnie odżył i "nowa miotła" zadziałała na niego perfekcyjnie.
To czemu inni nie mogą?
Zarzucano Valverde, że nie stawia na młodych. Przychodzi Sentien i...
...Perez na sprzedaż.
...Fati nie daje sobie rady.
...Puig zagrał słabo z 3-ligowcem (to jeden mecz, ale ilość strat i niedokładności porażała).
A zatem, jaki wniosek?
Może taki, że Valverde widział ile Ci zawodnicy mogą wnieść do zespołu i dlatego tak rzadko z nich korzystał? Może wiedział, że nie udżwigną tego na dłuższą metę? Może...
Nie mam na celu bronić Valverde czy krytykować Sentiena, ale chciałem zwrócić uwagę na to, że jednak głównym powodem złej gry jest mentalność naszych zawodników.
Przewietrzenie szatni ze starej gwardii to powinien być cel nr 1 w lecie, ale wątpię, by tak się stało i dlatego raczej przyjdzie nam przygotować się w przyszłości na takie sezony jak ten obecny.
2
@norbi77 Nic dodać nic ując
0
@norbi77 Nowa miotła działa wtedy gdy w klubie jest zakażona atmosfera i nikt nie chce już pracować z trenerem. Valverde większość piłkarzy lubiła i ufała mu.
0
@Nano22 Czyżby?
Lepotugi (czy jak mu tam) w Realu i zastąpiony przez Solariego...
Mourinho w Tottenhamie...
Abelardo w Espanyolu...
0
@Nano22 rozumiem ze pytales ich o to osobiście? Bo jak wierzysz tylko wypowiedziom do mediow to gratki, ja tylko przypomnę Bartomeu i jego ,,Alexis nie jest na sprzedaż" czy inne se queda ;)