La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

19

Czekać aż zarząd teraz wypożyczy Rodrigo z opcją wykupu za jakieś 60M euro (czyli mocno przesadzoną cenę). Mówi się też, że Ben Yedder może trafić do Barçy (jego klauzula wynosi 80M euro). Jak był do wzięcia za 40M euro to była cisza. Teraz pali się grunt pod nogami, potrzeba pieniędzy, więc wypchamy wychowanka i wydamy dużo pieniędzy na zwykłego zmiennika.

1

@BarcaInfo A kto mógł przewidzieć że Suarez wypadnie na 4 miesiące? Bo bez jego kontuzji nie ma sensu kogoś sprowadzać bo i tak Suarez będzie grał wszystko .

0

@BarcaInfo podobno barca już zaoferowała te €80 baniek, ale Monaco je odrzuciło. Ben nie przyjdzie, raczej będzie to Rodrigo lub w tym szaleństwie gaszenia pożaru kupią Lautaro

8

@Pilka_jest_okragla Ben Yedder mimo wszystko byłby lepszym transferem niż Rodrigo, ale bądźmy poważni, nie jest wart 80M.

0

@BarcaInfo ten transfer jest dla mnie z dupy, kupowanie kolejnego alcacera, zamiast postawić na mlodzież

0

@BarcaInfo Pamietam jak Rudy byl za 10 ml do wyciągnięcia z Valencji poczekali rok zaplacili 20. Ta Valencja to nas strzyze z kasy az milo.

2

@ShawnC Bez sensu to jest właśnie zarząd i trener skoro Suarez gra wszystko. Nikt nie mógł przewidzieć kontuzji ale bądźmy poważni klub od co najmniej 2 lat nie ma zmiennika dla Luisa a jak już był Paco to go marnowali bo grał na skrzydle. Bo gdy grał na swojej nominalnej pozycji to wchodził na 10-15 min ale i tak czasami potrafił coś strzelić. Większość piłkarzy, którzy przychodzą do nas zaliczają regres bo nie grają na swoich pozycjach.

0

@MaŁolat myślisz że Leo się zgodzi żeby Suarez siedzial na ławce? Serio?

0

@ShawnC Gdybyśmy mieli normalny zarząd i normalnego trenera Leo miałby gówno do gadania. Zresztą co ma piernik do wiatraka? Chodzi o to że nie ma alternatywy w razie właśnie takich kontuzji jak ta obecnie. Taki klub jak Barcelona powinien mieć co najmniej 2 napastników. Na chwile obecną nie ma ani napastnika ani także skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia i to samo można powiedzieć o PO. Takie City jakoś nie ma problemu bo gdy nie ma Aguero to jest Jesus.

0

@MaŁolat tak bo w takim City jak jeden grzeje lawę to nie narzeka bo zarabia kozacki hajs i nie narzeka .
Na PO no cóż , Semedo okazał się niewypałem ale tego nie dało się przewidzieć. Jak dla mnie to też jest problem że nie mamy napadziorów .
Niestety to już nie te czasy kiedy zawodnicy chcieli grać dla Barcy i nawet jak grali mało to doceniali ten czas .
Brakuje takich graczy jak Adriano czy Kwotą którzy grali mniej ale cały czas wnosili coś pozytywnego do gry . Dziś trzeba wymienić ten cały trzon drużyny bo mają mentalność przegrywów z Albą na czele .

0

@ShawnC Przypomnę tylko że to Barca płaci najwięcej i już wiele razy się o tym pisało. Chodzi o to że tam Jesus po prostu gra a nie jest tak że Aguero gra 90% spotkań tak jak miało to miejsce z Suarezem podczas gdy mieliśmy w klubie Paco a on nie raz nie był nawet powoływany na mecze. Problemem jest też to że nie dość że płacimy kolosalne pieniądze za takiego Dembele to dajemy mu na start aż 12M za sezon (piłkarzowi, który nic nie osiągnął poza Pucharem Niemiec z BVB o ile się nie mylę). Wiadomo że ciężko będzie się pozbyć takiego np. Rakiticia skoro gość ma taką pensję. Semedo nie gra nic i to nie jest jego 1 sezon bo gość jest już w klubie prawie 3 lata i nic tak na prawdę nie pokazał. Problemem też jest to że każdy jest zapatrzony w ten wielki "styl Barcelony", który tak na prawdę już dawno upadł oraz ta tiki taka sraka itd. Wymieniamy po 1000 podań i nic z tego nie wynika 0 konkretów podczas gdy taka Valencia przeprowadza 1 szybką kontrę w meczu i strzela gola. Potrzebny jest nowy zarząd, nowi młodzi i głodni zwycięstw zawodnicy, którzy będą walczyli o każdy metr boiska a nie będą człapać jakby mieli kupę w majtkach. Do zmiany jest na prawdę mnóstwo rzeczy i brakło by miejsca żeby o tym wszystkim napisać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?