La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

konto usunięte

16

Dwumecz pomiędzy Borussią Dortmund a Paris Saint Germain to zdecydowanie najlepiej moim zdaniem zapowiadający się mecz pod kątem ofensywy, z jednej strony mamy piekielne trio Neymar - Icardi -Mbappe, a z drugiej strony mamy takich ofensywnych zawodników jak Haaland, Reus, Sancho, Hazard, Hakimi oraz Brandt.

Szczerzę się zawiodę jeśli ten mecz spali na panewce, potencjał tej potyczki jest wielki.

0

@Chwytliwy ja jednak bardziej liczę na City - Real ;)

konto usunięte

1

@VamosRakieta Tam to liczę na wykopanie Realu Madryt :).

1

@Chwytliwy warto jeszcze napisać o Di Maria

0

@matirix20 I Sarabii który też tam ma liczby.

1

@Chwytliwy skłamałbym, jeśli bym napisał, że ja nie ;).

0

@Chwytliwy PSG ich rozniesie , dostaną manto jak z Bayernem i tyle będzie z ich ataku.

0

@VamosRakieta Ja też liczę na Pepa i jego drużynę. Kumpel fan realu nie chcąc samemu jechać na mecz sprezentował mi bilet i cisniemy razem. Dobrze, że do Manchesteru, bo w Madrycie bym się źle czuł :)

konto usunięte

0

@PatrykBarca To się okaże w meczu, psg ma skłonność do frajerstwa w fazie pucharowej co rok :)

0

@Chwytliwy Oj mają :) , ale BVB w fazie pucharowej ostatnio to daleko też nie zaszło...

konto usunięte

0

@PatrykBarca Psg tymbardziej :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?