La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

41

Tracimy Puyola , nikt nie był godnym następcą , tracimy Xaviego i wciąż nie ma godnego następcy , Dani Alves i prawa obrona jak kulala tak kuleje od czasu odejścia Alvesa, Iniesta odszedł i aktualnie razem wzięty De Jong z Arthurem nawet w połowie nie dorastają mu do pięt... W kolejce czeka Leo Messi .. Jordi Alba , może taki dzień mam ale czarno to widzę.

1

@kkbarca tu w Barcy to wszyscy nie godni jak Kiemlicze w Potopie.

2

@kkbarca z tą polityka transferowa i tym zarządem nadal będzie czarno.

7

@kazbychu Pique, Busi też w kolejce... złota era się kończy A my w czarnym rowie :)

0

@kkbarca tylko bramkarz lepszy. :)

1

@kkbarca De Jong może być godnym następcą Xaviego. Chyba że mówiąc "godny" masz na myśli na tym samym poziomie lub lepszy. No to wtedy szybko się nie doczekamy :D

2

@KamQiX akurat De Jong ma takie papiery. :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@koksik2700 de Jonga to chyba zjechali w pół roku, na poczatku zapieprzal, dwoil sie i troił az w końcu zobaczł ze tylko on cale 90 minut biega i z braku sily też spbie odpuscił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?