- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
13 odpowiedzi
Rifek
3
Top 3 najdroższych piłkarzy w historii:1. Neymar (222 mln euro)2. Mbappe (180 mln euro) 3. Elliot... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
9
Wstyd i wielkie pośmiewisko, bo jak można nazwać ostatnie lata na rynku transferowym ?
Pieniądze za Neymara w błoto, wielu graczy oddanych za darmo bądź drobne, bezsensowne transfery typu Boateng, nieudolność zarządu przy przekazywaniu ciężkich tematów, nieudolność w negocjacjach dużych nazwisk, brak zaangażowania w okazję transferowe.
Reasumując jesteśmy bez napastnika, defensywnego pomocnika, pomocnika ofensywnego, środkowego obrońcy, prawego obrońcy i za chwilę lewego.
Ciągle nie wiadomo co z Dembele, czyli wyliczyć można skrzydło, a w przyszłym sezonie nie widzę Suareza po tej kontuzji na wymaganym poziomie.
Co tam się dzieje? Historia Milanu, Interu czy United niczego nie uczy?
4
@barcowy1899 Ja tam nie wiem ale z większości transferów La Rambla była bardzo zadowolona. Pytanie tylko dlaczego takie gwiazdy jak Coutinho, Dembele,Griezmann nie odpaliły ? Pośmiewiskiem bym tego nie nazwał.
0
@barcowy1899nie do końca tak jest są ograniczenia.Po pierwsze zastąpienie Neymara xaviego iniesty busiego itp czy Pique to nie taka prosta sprawa.Znalezienie ludzi do systemu Barcelony jest także trudne.Generalnie w piłce jest okres posuchy i płaci się miliony za przeciętnych zawodników.Są bardzo bogate kluby jak Psg czy kluby z Angli które finansowo chronią swoich zawodników przed sprzedażą.Ci są nie są źli ale potrzebują czasu.Nikt przed kupnem nie przewidzi że zawodnik będzie miał kontuzje.Dembele w borussi ich nie miał.To nie takie proste.
0
@barcowy1899 Nie ma to jak rzetelna ocena tych wszystkich mądrych po szkodzie. Boateng był wypożyczeniem. Nie utknęliśmy z nim na lata wysokiego kontraktu, nie wydaliśmy na niego połowy budżetu. Koleś był kołem zapasowym na wypadek kontuzji Suareza. Nie spisał się najlepiej, ale na dany moment wyglądał na ciekawą opcję. Dembele startował z tego samego poziomu co Mbape i ciężko było przewidzieć, jak to się skończy, ale Barca bardziej potrzebowała skrzydłowego, więc jeśli już było wydawać grube miliony, to był to sensowny ruch, zwłaszcza że ceny dla nas były u wszystkich zawyżone. Z Cou się jedynie zgodzę, że to był głupi transfer robiony przede wszystkim PRowo, żeby obłaskawić publikę po utracie Neya i fiasku ściągnięcia Verattiego. Udało się też ściągnąć piłkarzy, których większość drużyna chciałaby mieć u siebie, jak De Jonga, czy Griezmanna. Zwłaszcza transfer Holendra był przeprowadzony niemal bez zarzutu. Był de Ligt, który nie był na dany moment niezbędny, a mocno nadwyrężyłby budżet, było parę niewypałów, ale był też Arthur, Vidal, Lenglet, Paulinho, pod względem ekonomicznym Mina, czy przyszłościowym - Emerson.. Zarząd i dyrekcja sportowa mają swoje za uszami, ale niejeden klub mógłby nam pozazdrościć sytuacji transferowej.