La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

1

Jest Messi, Griezmann, Dembele, Fati i szkółka (np Collado). Po co ściągać gościa który może grać jako środkowy napastnik ale nie jest 9? Jest już Leo i Griezmann o tym profilu. Albo wypożyczyć kogoś na pół roku, albo dać sobie spokój do lata. Mam nadzieję, że zarząd ruszy po rozum do głowy uzupełni w letnim okienku brakujące od dawna pozycje nr 9 i przede wszystkim lewe skrzydło. O ile mając zdrowego Suareza i Antka w obwodzie transfer 9 może poczekać jeszcze rok, o tyle jestem za jak najszybszym powrotem Neymara (mimo niechęci do tego zawodnika)

0

@messi564 Tutaj prawa obrona też kuleje po za LS i 9

1

@Coutinho007 mocno wierzę w Emersona. Oglądam dużo spotkań Betisu bo to po Barcy mój ulubiony klub i chłopak naprawdę daje radę. Prawy obrońca w Betisie na trochę inne zadania, szczególnie że Panda na ataku to rosły chłop dobrze grający głową więc idzie dużo wrzutek, ale fajnie Emerson wygląda w grze obronnej i potrafi rozegrać piłkę na skrzydle. Widziałbym go kosztem Semedo, na tym dealu da się zaoszczędzić jakieś 40mln które wraz ze sprzedażą Cou zagwarantują powrót Neymara.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?