La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

4

Jak tak patrzę na Hendersona to jak Busi z najlepszych lat, na jeden kontakt, wszystko przemyślane, nie wstrzymuje akcji, do tego szybszy, mobliniejszy niż Sergio, żeby chociaż jeden pomocnik u nas obecnie tak gral...może nie mają w środku Xaviego, Iniesty i Busquetsa, ale wcale nie wygląda to gorzej niż u nas za najlepszych lat tej trójki..po prostu maszyna "Liverpool-ska" w każdej formacji

4

@leomessi1710 xDD Boże jaka obraza dla Busiego za najlepszych czasów. Henderson to wyrobnik, rzemieślnik. Idealnie pasuje do układanki Kloppa, ale nigdy nie będzie wybitny.

0

@Granto dlaczego obraza? Sam bym tego nie powiedział jeszcze kilka lat temu, ja oceniam jego grę indywidualnie, być może Busi był wybitny tylko u Pepa? Potem już chyba nigdy aż tak wybitnie nie gral

0

@leomessi1710 To słabo oglądasz. Busi a taki Hendo to kompletnie inni piłkarze i zbrodnia jest ich porównywać. Anglik może buty czyścić Hiszpanowi.

0

@Granto nie mówię że jest lepszy, ale u Kloppa i w tym.momencie wygląda fenomenalnie, być może każdy inny na jego miejscu wygladalby tak samo, nie wiem..oceniam to co jest tu i teraz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?