La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Ciekawie wygląda walka o utrzymanie. 14 Alaves i 15 Eibar mają tylko 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Patrząc po zimowym okienku Espanyol wydał 40mln na bardzo solidne wzmocnienia, Celta mimo straty Lobotki wzmocniła się Smolovem i Murillo, więc na plus. Reszta klubów bez większych zmian prócz Leganes, które sprzedało swojego najlepszego zawodnika do Sevilli i wydają się w tej chwili pewniakiem do spadku. Kogo obstawiacie, że spadnie? Ja uważam, że Celta i Espanyol mimo wszystko się utrzymają. Celta ma bardzo dużo remisów, brakowało im takiej typowej 9 i solidnego stopera, a w pomocy mają kim grać aż nadto. Espanyol zrobił spore wzmocnienia na pozycje, które potrzebował.
Obstawiam do spadku Leganes, Mallorce i Eibar/Valladolid

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?